Nim wejdziesz na  mój portal internetowy chciałbym przedstawić mój punkt widzenia na prawidłowość mojej wiary.
Wierzę w Jedynego Władcę Niebios, Wszechmogącego Boga Ojca Stworzyciela! Wierzę w Osoby, które żyją w identycznym Ciele jaki ma nasz Stwórca, a wśród nich jest Jezus Chrystus. Wierzę, że Ci którzy dostąpili łaski, by żyć wiecznie w Ojcowskim Ciele tworzą jedność ogromnej władzy nad całym Wszechświatem. Jestem zwolennikiem indywidualnej wiary w Naszego Boga Ojca Stworzyciela, bez żadnej religii, kościoła lub sekty i polecam wszystkim, którzy zobaczą w tym logiczną prawidłowość.
Dlaczego przyjąłem taki system wiary? Wychodzę z prostego i logicznego założenia! Nie ważne są niewyjaśnione szczegóły chrześcijaństwa na których oportuniści chcą zniesławić Jezusa Chrystusa.  Zdemoralizowany mózg oszołomów nie przyjmuje, że dzięki Jezusowi niebiosa mogli powstrzymać nawałnicę ekspansji żydowskiej religii, która chciała wszystkich zmusić do przyjęcia ich kłamstw. Tych którzy by się im oprali, ukamienowaliby!
Obecnie jest inwazja nowej mojżeszowej religii, która podobnie działa jak starożytna żydowska. Mahometańska religia nie kamieniuje, a zabija maczetą! Wielu nieroztropnych niefortunnie ulegają nowemu bandytyzmu, czyniąc siebie szatańskich Muzułmanów.
Obecnie nastała era medialnego manipulowania ludzkimi umysłami poprzez powracania do mitów starożytnych kosmicznych wydarzeń. Różni ludzie żądni wielkich zysków tworzą pułapki umysłu poprzez medialne filmy o starożytnych kosmitach. Inni poprzez zakłamane filmy w oparciu wydarzeń biblijnych Starego Testamentu gloryfikują morderców na rangę pseudo świętych bohaterów. Są też tacy, którzy podważają autorytet Jezusa Chrystusa aby zniszczyć Jego reputację. Jeszcze inni poprzez odkrycia naukowe dezorientują wszystkich, by stracili wiarę w cokolwiek dotąd wierzyli.
Nie należy tych przekazów medialnych brać na poważnie choć jest w nich kropla prawdy dotyczącej naszego życia. Nikt nie zdaje sobie sprawy, że wszystko łącznie z naszym życiem jest zakrytą tajemnicą, którą nie jest w stanie rozwikłać żaden najmądrzejszy ziemski naukowiec.
Obecnie znaleźliśmy się w ostatecznych czasach w których rozgrywa się walka złego i z jego kłamstwami przeciwko Stwórcy i Jego Prawdą!
Żyjąc w ciałach ludzkich nie jesteśmy w stanie zrozumieć wszystkiego co było i dzieje się obecnie na naszej ziemskiej planecie. Jednak możemy  uwrażliwić siebie na fakt, że czy chcemy czy nie, umieramy i ten fakt może dotknąć nas w każdej chwili.
Nasza osobowość jest zapisana niewidocznym dla oka Boskim Kodem D N A, który oddziałuje na wszystkie minerały, płyny i organizmy znajdujących się w naszym ciele, nieustannie rozkazując im byśmy byli tym czym jesteśmy.
Zatem powinniśmy roztropnie wziąć pod uwagę, że zapis kodowy D N A może być zanieczyszczony i wraz z naszą śmiercią zabrany zostanie w dalszą drogę naszego przeznaczenia. Na ile to możliwe warto, by nasze częściowo dziedziczne D N A oczyścić z naleciałości kłamstw naszych przodków, jak również z zanieczyszczeń obecnego życia!
ZAPRASZAM NA MÓJ PORTAL!