Tekst jest ciągle poprawiany!
Wałęsa niebezpieczny tajemniczy intruz! Uważajcie na tego człowieka! Wałęsa rzekomo przyniósł Polsce wolność i zwycięstwo, którego tak naprawdę niema. Jak był w Polsce ogień niepokojów tak jest nieustannie. Nikt się nie z dziwił i nie przeanalizował, że Wałęsa jest tak bardzo i szczególnie powiązany z kłamstwem czarnej madonny z  którą bezczelnie obnosi się choć został zdemaskowany jako kłamca i sfingowany komuch. Jak wiemy komuchy nie wierzą w Boga! Diabeł powierzył mu w Polsce największą rolę, by zwiódł Polaków diabelskim symbolem, który nosi na swoim ubraniu. Zły od początku sądził, że wszystko mu się uda, kreując Wałęsę jako lidera zwycięzcę nad komunizmem. A tu robi się jeszcze gorzej! Złe diablisko chce rozpowszechnić przez niego oznaczenie by zniesławić wszystkich Polaków symbolem diabła czyli czarną madonną. Diablisko chce pokonać naszego Boga Ojca Stworzyciela ukazując swoją diabelską moc ogłupiania ludzi.
Kochani to nie jest moje fanatyczne mamrotanie. Nie jestem fanatykiem religijnym! Coś w tej czarnej madonnie jest choć do końca nie rozumiem o co chodzi diabłu. Sam ostatnio analizuję ten niesamowity przypadek powiązania Wałęsy z diabłem i jego nieugiętość obnoszenia się z tym demonicznym symbolem. To jest dla mnie niesamowite! Były prezydent Polak z wielką charyzmą i takie beznadziejne głupoty! Złemu wyraźnie na tym zależy, bo ma w tym jakiś tajemniczy plan. Być może chce udowodnić Bogu Ojcu Stworzycielowi, że jego zakłamane ideologie są ponad Boską Mocą. Chce oskarżyć Polaków jako fałszywy naród działający przeciwko swemu Stwórcy Bogu Ojcu Wszechmogącemu. Być może chce ukazać wyznawców fałszywej madonny jako nieudane dzieło oskarżając, by ich zniszczyć na zawsze!
Sam nie mogę zrozumieć, że jest taki banalny opis w biblii w której wyraźnie jest napisane w objawieniu Jana (rozdział 13) że każdy musi być oznaczony diabelskim znakiem, który ma cięcie od miecza. Sam byłem myślałem, że to nie może się wydarzyć. Teraz kiedy Wałęsa jest kompromitowany każdego dnia zrozumiałem, że diabeł niewątpliwie miał taki plan i w pewnym sensie ciągle go ma. Wałęsa nadal ma tylu zwolenników i tyle samo przeciwników. Po jego śmierci za wiele lat ogłoszą go bożyszczem i bohaterem tak jak to się zdarzyło z innymi złymi ludźmi i diabeł znów wygra. To jest Walka z kłamstwem i złem jak również walka z dobrem i prawdą. Diabeł za wszelką cenę chce powstrzymać kłamstwami rozrastającą się cywilizację, by nie nastał czas całkowitego oświecenia. Wtedy ujawniłaby się jego diabelska działalność. Wałęsa to człowiek Mojżesza z krwi kości i ducha. Wielokrotnie pisałem do niego i jego rodziny by się opamiętał. Niestety widać, że to nie robi na nich wrażenia. Bóg Ojciec Stworzyciel jest Miłosierny i nie walczy podstępnie pod żadnym pozorem. Prawdziwego Boga nie można kojarzyć z czymkolwiek złym! Wszelkie złe wydarzenia rozgrywa diabelski Mojżesz i jego ludzie, a także my sami będąc w demonicznej głupocie. Nam pozostaje decyzja czy decydujemy się dać nabrać na jakieś diabelskie kłamstwa. Naszą pozytywną działalność rozpoznajemy po tym, że pomagamy drugim, by się nie dali załapać na diabelskie tryki.
Trudno wysnuć jakieś konkretne wnioski dlaczego diabelskiemu Mojżeszowi zależy na skompromitowanie Polaków i właściwie dlaczego ta cała sprawa wywodzi się od Wałęsy. To wszystko jest jakieś chore ale związek Wałęsy Polaka z biblijną informacją z Objawienia Jana (rozdział 13) jest logiczny i na czasie. Zadziwiające jest to, że cała działalność moja zaczęła się od ukazania przez jakąś moc na terenie Australii tę sprawę z czarną madonną. Zdarzyło się to przeszło 25 lat temu. Od czasu do czasu o tym piszę i sam jestem tak zbałamucony tą sprawą, że nie rozumiem co dalej robić, by powstrzymać te pożogę. Taki wysoki stan ucywilizowania w nowoczesnych czasach polskiego człowieka i w dalszym ciągu demonizacja działa na niego z ogromną mocą. Niewrażliwość Polaków na moje ostrzeżenia, że bluźnierczy bród zanieczyszcza ich ciągle aby bezsensownie o coś głupiego walczyli nie widząc co naprawdę się dzieje. Ten diabelski swąd uczynił Polaków i Polskę jako fałszywego proroka. Tak jest napisane o tym w Biblii. Diabeł wprost śmieje się mnie w oczy i całej Polsce, że ciągle mu się udaje i wygrywa! Sam nie wiem dlaczego widzę ten bałagan, a każdy ma zaślepione oczy dogłębnie. Samotnie walczę z tym ogromnym polskim problemem. Ludzie opamiętajcie się i przejrzyjcie na oczy puki nie jest za późno!!!
Załóżmy, że diabeł uzyskuje jakąś moc poprzez wyproszenie czy nawet wyżebranie na przyzwolenie kontynuowania jego niecnych planów. Niestety nikt z ludzi ich nie zna i niestety ja też ich nie znam. Być może diabeł zwraca się do naszego Boga Ojca Stworzyciela z argumentem, że jeśli uda się jemu zwieść ludzkość lub jakąś określoną liczbę osób i oznaczy ich diabelskim symbolem to Stwórca pozwoli mu kontynuować jego wredny sprytny dalszy plan. Krótko mówiąc być może Niebiosa zezwolą mu, by mógł bezprawnie zwodzić swoimi kłamstwami całe narody fałszywie obiecując, że w końcu wszystkich oświeci Prawdą Bożą. Choć to głupie ale ma to jakiś sens gdyż przy takiej inteligencji jak jest w krajach zachodnich ludzie nie mogą zrozumieć, że ciągle działa diabelska demonizacja kłamstw religijnych? Obecnie demonizuje się ludzkość starodawnymi kosmitami, by odciągnąć ludzką przezorność aby nie zorientowała się że działa jakieś nieznane zło i jego przedstawiciel. Powinno się wysnuć konkretne wnioski, że komunizm działał jak to się mówi bezbożnie jednak spotęgował polską fałszywą religijność. Obecnie ta fałszywa spotęgowana w nowoczesny fanatyczny sposób pozwoliła wypełnić zapowiedziany diabelski system oznakowania madonną cały naród. Wyobraźmy sobie że za trzydzieści lat jakaś zwariowana zakonnica pojedzie do Afryki opowie ogłupionym nieoświeconym ludziom, że w Polsce był taki wspaniały bohater jak Wałęsa, który sam jeden wyzwolił Polaków od czerwonego komunistycznego diabla. Wałęsa był taki pobożny, że do samej śmierci nosił madonnę na swoim ubraniu by go chroniła i przynosiła szczęście. Wiele nie potrzeba! Zaraz cała Afryka i inni biedacy oznaczą się tym fałszywym symbolem madonny i będzie po zawodach. Odwiedzający Afrykę turyści załapią się na ten trik i rozniosą ten kult po całym świecie. Jakimś cudem tak rozniósł się kult obrazu czarnej madonny w średniowiecznych czasach i stał się faktem! Ja wiem, że to jest głupie i banalne ale niestety tu jest walka między diabelskim Mojżeszem, a Bogiem i nic tu nie jest banalnego. Śmieje się ten, który śmieje się ze łzami w oczach jako ostatni zjednoczony z diabłem! Nie wiem jak obnosić się z tą paskudną historią, ale jeśli chciałbym jakoś rozwinąć ten temat wszystko z mojej strony wygląda głupio. Nie wiem co robić ale przykro patrzeć aby wygrała ludzka głupota. Niestety zmęczyło mnie to wszystko pozostaje mi tylko czekać czy ktoś w polskim narodzie zobaczy te nonsensy wyraźniej nawet ode mnie!

Nie lekceważ tego co napisałem. Weź pod uwagę, że jest w tym małe ziarnko prawdy, jednak przez swoje zanieczyszczenie nie możesz tego pojąć ani  zrozumieć! Jest sposób aby zniwelować swoją złą przeszłość przez pewien logiczny system. Napisz do mnie na adres internetowy fakty777@hotmail  lub infomega@o2.pl a wyjaśnię Tobie o co chodzi.

P.S.
Pomyśl logicznie! Mojżesz dostał rzekomo od Boga dziesięć przykazań wyryte na kamiennych tablicach. Przykazania były skierowane do Mojżesza i reszty żydowskiego ludu!
Wśród tych przykazań są dwa bardzo ważne:
Nie kradnij
Nie zabijaj
Zatem Mojżesz jest największym oszustem, złodziejem i mordercą. Oszustem ponieważ cały jego religijny trik był zwykłym kłamstwem. Był złodziejem kradnąc ludzkie tereny jak na przykład Kanan obecne Jeruzalem. Wymordował ogromną liczbę osób zabierając ich dobytek. Spójrz logicznie na przekaz biblijny w Ewangelii Jana rozdział 10 werset 8, który wyraźnie mówi że:
Wszyscy, którzy przyszli przede Mną, są złodziejami i rozbójnikami, a nie posłuchały ich owce.

Pamiętaj gdyby nie poświęcenie Jezusa, pomiotom mojżeszowym podającym się za Żydów udałoby się bardzo szybko opanować cały świat, by nim rządzić i manipulować. Obecnie trwa największy atak pomiotów mojżeszowych na każdą dziedzinę życia, by pod pozorem wolności otumanić wszystkich czym tylko się da. Kult mrocznej magii czarnej madonny może być tego przykładem!  Naśladując Jezusa włóż własny wkład, by ujawnić mojżeszowe oszustwa! Upoważniam Ciebie do wykorzystania wszelkich materiałów z moich stron internetowych i zbudowania na ich podstawie swojej własnej strony! Tak będzie wyglądało Twoje własne zwycięstwo nad kłamstwem i obłudą jakie stosują wszelkie religie, które są pod panowaniem diabelskiego Mojżesza!
Więcej na:  www.totalinfo.pl lub  www.infomega.pl