Jeśli chcesz ściągnij sobie lub wysłuchaj w audio, KLIKNIJ!
Wielo Osobowość w Jednym Ciele!
Według tego co dotarło do mojej Świadomości, ludzkość jako Duchowe Świadomości żyje w uszlachetnionych, cielesnych ciałach, które otrzymaliśmy od swego Stwórcy. Ten stan rzeczy stwarza możliwość uszlachetnianie naszych Dusz inaczej mówiąc naszego prawdziwego - Ja - zawartego w naszych wiecznych Świadomościach.
U niektórych osób pożądliwość ich osobistego - Ja -, czyli wiecznie żyjąca Dusza bezprzerwy walczy z ciałem. W ciele również przebywa Szlachetna Duchowa Świadomość przysłana przez naszego Stwórcę, by uleczyć nasze Duchowe - Ja -, które ma wielki problem ze zwierzęcymi nawykami! Nieomal nikt nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwe nasze Ja czyli Duchowa Świadomość nieustannie potrzebuje pomocy! Jak to można wytłumaczyć?
Kiedyś myślałem, że wszelkie zło jakie się objawia w ludzkich zachowaniach pochodzi od genów przodków, które były przekazywane w czasie poczęcia.
Duchowa osobowość czyli Świadomość konkretne nasze - Ja - jakie żyje w podarowanym od Stwórcy ciele jest bardzo chora lub jest w stanie uśpienia, a nawet blisko śmierci! Gdy nastąpi śmierć Świadomości zamienia się ona w demona, który nie może więcej urodzić się w ludzkim ciele i bez opamiętania atakuje inne osoby u których duchowa Świadomość jest bardzo chora!
Żyjąc według swego ciała nie zdajemy sobie sprawy, że nasze podarowane od Stwórcy ciało jest przewodnikiem do odkrywania wszelkiego dobra, uszlachetniając w ten sposób naszą schorowaną Duchową Świadomość.
Urodziliśmy się w dziecięcym czystym niezapisanym ciele, które otrzymaliśmy w prezencie od naszego Zbawiciela. Ciało nasze dostosowane do stopnia choroby naszej Duchowej Świadomości jak posłuszna owieczka chroni i uczy naszą nieśmiertelną Duszę, by powróciła do stanu w jakim była w czasie z  przed miliardów lat!
Niestety uszlachetnianie naszych Duchowych Świadomości przebiega bardzo wolno, gdyż żyjemy wśród bardzo zwyrodniałych Dusz, które utrudniają ten proces. Najbardziej zwyrodniałe duchowe Świadomości najczęściej są w bardzo wspaniałych wyglądających ciałach. Są to Duchowe Świadomości byłych dyktatorów, którzy od milionów lat terroryzowali swoich poddanych. W obecnych czasach choć utemperuje ich światowy kodeks moralny, ale przez ich ładny wygląd i doskonałe kłamstwa oraz przywódczą charyzmę potrafią otumanić niemal wszystkich aby im ulegli!
Ci zakamuflowani zwyrodnialcy nie zdają sobie sprawy że szykują sami sobie wyrok, który niewątpliwie wydarzy się wkrótce! Aby zauważyć u nich inicjatywę morderczych dążeń do panowania nad innymi, musimy ich porównać do mitycznym bogów przez reinkarnację ich wrednych charakterów z poprzednich żyć!

Ewangelia Mateusza rozdział 7 werset 15.
Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami.

W powyższym wersecie jest zakodowana informacja w której ukazany jest fakt zrozumienia naszej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, będący narażeni ze strony jakiejś zwyraźniałych Duchowych Świadomości.
Przestroga dotycząca bardzo zwyrodniałych Dusz, które przez biblijną  informację nazwano ją wilkiem odnosi się do osoby u której na nieokreśloną wieczność przepadła nadzieja powrotu do stanu w jakim się narodzili.
Jednak i dla zwyrodniałych Świadomości jest szansa oczyszczenia się z duchowych złych błędów jeśli zastosują się do biblijnych słów, które wypowiedział Jezus przestrzegając przed chęcią wywyższania się ponad kimkolwiek!

Ewangelia Mateusza rozdział 20 werset 26.
Nie tak będzie u was. Lecz kto by między wami chciał stać się wielkim, niech będzie waszym sługą.

Ewangelia Mateusza  rozdział 20 werset 27.
A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem waszym,

Ewangelia Marka rozdział  10 werset 43.
Nie tak będzie między wami. Lecz kto by między wami chciał się stać wielkim, niech będzie sługą waszym.

Ewangelia Marka rozdział 10 werset  44.
A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem wszystkich.

Ewangelia Łukasza rozdział  22 werset  26.
Wy zaś nie tak [macie postępować. Lecz największy między wami niech będzie jak najmłodszy, a przełożony jak sługa!

Osoby mające chorą Świadomość, gdy nawrócą się do przestrzegania słów Jezusa Chrystusa, mogą stopniowo oczyścić się ze zwierzęcych nawyków w których to organizmach przebywali przez miliony lat! Mogą powrócić do początkowego momentu, kiedy  ich osobistego - Ja - zostało sklonowane z Duchowej Świadomości Jednorodzonego Syna naszego Wszechmogącego Ojca Stworzyciela. Powrócą do początku swego istnienia, kiedy Duchowa Świadomość miała sklonowany wzór miłości, miłosierdzia i wszelkiego dobra jakie istnieje w Ojcu Stworzycielu, Królu Wszechświata i Jego Jednorodzonym Synu!
Zdarza się w naszej cywilizacji, że pojawiają się osoby, które w żarliwy sposób ukazują swoje uczucia miłości, dobroci i wszelkie inne cechy dobra. Oni są najbardziej prześladowani przez zwyrodnialców, którzy uważają ich jako osoby nie pasujące do ówczesnych cywilizacji. Takim zagorzałymi zwyrodnialcami okazali się, fałszywy bohater religijny Mojżesz, Napoleon, Hitlerowcy, Lenin, Stalin i i wielu innych, którzy mordowali bez opamiętania tych, którzy nie pasowali do ich ideologi zwyrodniałego świata!
Wilcze usposobienie Świadomości występuje zazwyczaj u osób, które za wszelką cenę dążą do władzy. Zło zakodowane w ich Świadomościach przez miliardy lat jest terrorystycznym zwyrodniałym błędem nasycającym się władzą i idiotycznymi manipulacjami nad słabszymi Świadomościami nad którymi bez opamiętania się znęcają!
Zwyrodnialców można rozpoznać po ich fałszywych uśmieszkach na twarzach, które dezorientują wszystkich, a przede wszystkim tych którzy ich gloryfikują.
Zwyrodnialcy podświadomie organizują się z innymi zwyrodniałymi Duchowymi Świadomościami, wyrządzając jeszcze większe zło dla swych podwładnych! Ich bezsensowne i złe zachowanie skłóca inne osoby, gdyż wprowadzają podziały i ogromny chaos na bazie bezsensownego zła. Z tej wytworzonej złej energii zwyrodnialcy zdobywają ogromną satysfakcję prześladując swoje ofiary!
Jest mnóstwo zwyrodniałych upośledzonych złem Duchowych Świadomości. Jednak najbardziej niebezpieczni są ci co manipulują całymi narodami, utrudniają naszemu Stwórcy rehabilitację zdemoralizowanych, chorych Duchowych Świadomości.
Zmanipulowane Duchowe Świadomości sympatyzują ze zwyrodniałymi przywódcami nie zdając sobie sprawy, że pośrednio uczestniczą w ucisku prześladowań innych, którzy bardzo cierpią. Oczywiście za wszelkim złem stoją zwyrodniałe niewidzialne Duchowe Świadomości, które kooperują z największym bandytą, który od czasu do czasu reinkarnuje się w bestialskich postaciach jak Mojżesz, mnóstwo staro antycznych zwyrodniałych tyranów a w naszych czasach w Napoleonie w Leninem w Stalinie oraz w Hitlerze. Według religijnych proroctw świat ma nawiedzić ostatnia reinkarnacja bestii antychrysta przez którego ma przyjść na świat ogromny ucisk jakiego przedtem nigdy nie było!
Jest mnóstwo zwolenników tworzenia partii politycznych i fałszywych religii oraz fałszywych wyznań religijnych. Taki stan rzeczy ujawnia się u zwolenników jakiejś fałszywej partii narodowej w której jest brak reakcji na słowa Jezusa i jakiejkolwiek reakcji na to co piszę. Zatraca się u nich jakikolwiek rozsądek, że coś jest z nimi nie tak! Choć mają owcze super ciała, które nie dają się kierować Duchem naszego Stwórcy, nie biorą pod uwagę, że życie na tym świecie jest jakby wirtualnym przeżyciem, które kiedyś musi się im skończyć.
Jednym słowem jeśli ich myśli nie skojarzą się z nadchodzącą śmiercią ich ciała, nie znajdą czasu, by zastanowić się nad ich życiem, by coś w nim naprawić. Nie chcą przyjąć do swojej Świadomości, że coś szwankuje w ich chorej Duszy, która jest konkretnie ich osobowością. Oczywiście nie musi to być ostateczna wyrocznia, gdyż w następnym życiu ich nowe w owczym ciele w nowej generacji ludzkości będzie intensywnie pracować nad ich Duszą czyli Świadomością, by doprowadzić Ją do stanu kiedy była na początku swego zaistnienia. Lecz zwyrodnialcy ciągle będą pielęgnować charyzmę dążenia do władzy, by panować nad innymi! Jak już pisałem nasze istnienie ma początek od miliard miliardów lat. Przechodząc tragiczne urodzenia w niejednokrotnie w bestialskich organizmach Dusza czyli nasza Świadomość zdziczeje i zwyrodnieje czasami do ostatnich granic. Dopiero kiedy mając szczęście urodzenia się ludzkim ciągle tworzy się nam nowa szansa uleczeni chrej Duszy. Niestety jednak czasami, kiedy ciało ulegnie jakiemuś osłabieniu na przykład przez alkohol, używki narkotykowe Dusza nasza potrafi być nieobliczalna zabijając lub robiąc krzywdę innym, gdyż wyłania się u nich instynkt zwierzęcy. Widzimy jak strasznie zachowują się osoby po alkoholu lub narkotykach. Mam taki przykład w mojej rodzinie gdzie zapijaczony szwagier niszczy i prześladuje swoją żonę, dając zły przykład swojemu jedynemu synowi, którego spłodził.
Zatem dbajmy o nasz najcudowniejszy w naszych czasach dar, czyli nasze ciało które leczy naszą Duszę. Choć u wielu osób w ich ciałach ujawniają się genetyczne  wady od swoich przodków jednak i w tych przypadkach odbywa się niedostrzegalne tworzenie się Królestwa naszego Stwórcy, składające się z oczyszczonych Duchowych Świadomości!

Ewangelia Łukasza rozdział 17 werset 20, 21
20. Zapytany przez faryzeuszów, kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział im:
Królestwo Boże nie przyjdzie dostrzegalnie,
21 Inie powiedzą: Oto tu jest albo tam, Oto bowiem królestwo Boże pośród was jest.

Najgorzej jest z ciałami, które jak ja to nazywam, są pomiotami mojżeszowymi, które udają Izraelczyków, a tak na prawdę nimi nie są. Owe Dusze czyli ich Świadomości połączone z Mojżeszowymi ciałami często udają wierzącego w jakąś ideologię religijną niż żydowska  są najbardziej podstępne i bardzo zwyrodniałe. Niosą za sobą zło i ogromne  niebezpieczeństwo, gdyż posiadają jak Mojżesz charyzmę ciągnięcia za sobą całe narody, które doprowadzają do katastrofy i nieszczęścia. Takim przykładem był Mojżesz, Napoleon, Lenin, Hitler i Stalin. Również w naszych czasach pojawili się obecnie żyjący dyktatorzy, których miliony osób uważają za swojego Chrystusa!

Mam kolegę, który wpuścił we mnie na jakiś czas złego ducha przez którego źle oceniałem ludzkie twarze. Ten stan rzeczy trwał bardzo długo aż na prośbę przez moją modlitwę zrozumiałem, że wszelkie obecne ciała z bardzo wielkimi błędami stworzonymi w dalekiej przeszłości przez zwyrodnialców, którzy wcielali w nie Dusze czyli Świadomości w zwyrodniałe ciała zwierząd nie oddają prawdziwego charakteru naszej Duchowej Świadomości.
Obecnie kiedy nasz Ociec Stworzyciel, Wszechmogący Władca całego wszechświata, który wraz ze swoim jednorodzonym Synem zwyciężyli władzę nad każdym ciałem i wzięli przyszłość ciał w swoje ręce. Dają nam cudowny wygląd naszych ziemskich ciał i przysłowiowo owczą naturę i charakter. Więc wszystkich bez wglądu na jakieś ułomności choćby nawet jak ze zmianą innej przeciwności seksualnej trzeba dziękować Stwórcy za ten cudowny dar, a nie ich prześladować!

Był czas kiedy w jakiś niewyjaśniony sposób odczułem w sobie podwójną osobowość. Myślałem że nawiedził mnie jakiś zły duch. Postanowiłem uświadomić tego ducha o istnieniu Stwórcy i Jego Jednorodzonym Synu sądząc, że przekonam go i da mi spokój. Trudno mi zrozumieć te wydarzenie czy było moją sugestią czy czymś innym. Dzisiaj mógłbym pomyśleć, że moja Duchowa Świadomość potrzebowała edukacji, by oczyścić się z błędów jakie nabyła przez miliardy lat będąc w niewoli u zwyrodniałych diabelskich aniołów, którzy wykorzystywali ją do swoich złych celów. Oczywiście nie biorę tego na serio, ale być może takie wydarzenie przydarzy się komuś. Wtedy zrozumie dlaczego jego osoba Duchowa czyli Świadomość jest przeciwnikiem studiowania moich przekazów. Być może z powodu, że jakiś czort wcielił się w jego ciało i chce ponownie zwieść jego schorowaną i zmęczoną Duszę czyli osobistą Świadomość!
Po czym poznajemy niewidoczne zwyrodniałe Świadomości? Oni za wszelką cenę chcą nami rządzić i być naszymi bogami i co gorsze sprawiać nam, przykrość jeśli nie wierzymy w  kłamstwa w wyglryfikowanych przez nich tyranów, zwyrodnialców żyjących w ludzkich ciałach! Zwyrodnialcy rządni władzy nie orientują się, że sami na siebie kręcą bicz przeznaczenia. Przeznaczają się na wieczną mękę wśród takich samych jak oni walcząc przeciwko siebie nawzajem, by stać się zwyrodniałym bogiem w ciałach obrzydliwych robali dla podobnych zwyrodnialców żyjących w podobnych stworzeniach na wieczność!
Jeśli chcesz dowiedzieć się o stanie Twojej Duchowej Świadomości, by prosić, by stan jej uległ ku polepszeniu a przede wszystkim zrozumieć co się w niej naprawiło. Módl się do naszego Zbawiciela Ojca Wszechmogącego Stwórcy i Jego Jedynego Syna Jednorodzonego w Imieniu Syna Człowieczego Jezusa Chrystusa, by przyszła konkretna pomoc z Nieba. Przede wszystkim proś o zmianę Ducha prowadzącego Twoja Duchową Świadomość, by pomagała Ci zrozumieć Jezusa przesłania. Jeśli modlitwa będzie szczera z pewnością tak się stanie!
Gdy przyjdzie poprawa zauważycie zmiany w swojej osobowości, która jest połączona z uzdrawiającą się Twoją wiecznie żyjącą Duchową Świadomością!

Poznałem dwóch braci, którzy będąc w podeszłym wieku znaleźli się w tym samym czasie w obliczu śmierci. Leżeli w dwóch różnych szpitalach i w czasie agonni ich ciał największym ich zmartwieniem była utrata ich majątku, który był dla nich obsesją przez całe życie. Jeden z nich oskarżał odwiedzającą w szpitalu jego żonę o zagarnięcie jego majątku. Nie zdawał sobie sprawy, że wkrótce umrze i jego sprawy majątkowe nie mają jakiegokolwiek znaczenia w obliczu śmierci.  Obaj wydawałoby się bardzo wierzącymi katolikami ale ich Dusza teoretycznie była martwa! Jeden z nich notorycznie odgrażał się rodzinie że cały majątek przepisze na kościół katolicki nie zważając na swoją małżonkę, która nie była na tyle ważna, by potraktować ją jako osobę która miała jeszcze po jego śmierci parać się z trudnościami ziemskiego przeżycia.

Ewangelia Jana 17 werset 2
Jak mu dałeś władzę nad wszelkim ciałem, aby dał żywot wieczny tym wszystkim, których mu dałeś.

Ewangelia Łukasza rozdział 19 werset 10.
Przyszedł bowiem Syn Człowieczy, aby szukać i zbawić to, co zginęło.

Ewangelia Jana rudział 8 werset 35, 36 (Biblia katolicka)
35. A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze, lecz Syn przebywa na zawsze.
36. 36. Jeżeli więc Syn was wyzwoli wówczas będziecie rzeczywiście wolnym.

Ojciec Stworzyciel, Król wszechświata i Umiłowany Jednorodzony Jego Syn, a także wszyscy jego mieszkańcy  jesteśmy jedną rodziną!
Psychicznie chore Dusze czyli Świadomości zarażone zwierzęcymi nawykami, bez przerwy doprowadzają resztę wszechświata do złego, chorobowego stanu.
Niestety zło jakie dzieje się na ziemskiej planecie jest nie zrozumiale dla ludzkości, a jest bardzo szokujące! Zwyrodnialcy nieustannie udający świętych lub półbogów chcą rządzić resztą ludzkiej rodziny. Nie uznają Stwórcy! Ich zwyrodniałe, duchowe świadomości są pełne dumy, że stworzyli taki piękny śmiertelny świat na którym żyjemy! Edukacja i nowoczesność zamiast otworzyć zwyrodnialcom oczy, wręcz przeciwnie podnieciła ich jeszcze bardziej, by manipulować wszystkimi dążąc do zagłady naszej planety Ziemi!

Wiele osobowość w Jednym Ciele!
Według tego co dotarło do mojej Duchowej Świadomości, ludzkość żyje w ciałach, które wyhodowali przez zwierzęcą ewaluację zwyrodniali aniołowie, zatraceni synowie naszego Stwórcy. Stwórca od wielu tysięcy lat uszlachetnia nasze ciała, które jak widać w następnych generacjach są coraz bardziej inteligentne. W cielesnych świadomościach, żyje nasza bardzo zakamuflowana Duchowa Świadomość, konkretnie nasza osobiste Ja, które potrzebuje pomocy! Tą pomoc stwarza nam nasz Stwórca dając możliwość uszlachetnienie naszych zezwierzęcony Duchowych Świadomości inaczej mówiąc naszego osobistego „ja”. Jeśli zdeklarujemy się na życie wieczne poprzez wiarę i chrzest w naszego Stwórce i Jego Jednorodzonego Syna przysłana zostaje do nas Szlachetna Duchowa Świadomość z Niebios. Biblia określa Ją Duchem Świętym!
U niektórych osób pożądliwość osobistego Ja czyli wiecznie żyjąca Dusza walczy ze swoim ciałem w którym dodatkowo wcielona jest Szlachetna Duchowa Świadomość przysłana przez naszego Stwórcę, która próbuje  uleczyć ją i ma z tym wielki problem! Nieomal nikt nie zdaje sobie sprawy, że prawdziwe nasze Ja czyli Duchowa Świadomość jest pod stałą kontrolą naszego ciała.  Zdarza się że nie udaje się okiełzać naszej Duchowej Świadomości, gdy przez swoje zwierzęce instynkty wyrządza ogromne krzywy innym. Jak to można wytłumaczyć?
Kiedyś myślałem, że wszelkie zło jakie objawia się w ludzkich zachowaniach pochodzi od genów przodków, które były przekazywane w czasie poczęcia. Niestety Nie jest tak! Nowe generacje ciał są coraz bardziej inteligentne i doskonałe. To dzieło naszego Stwórcy i Jego Umiłowanego Syna! Widzimy każdego dnia jak dzieciaki są coraz bardziej uzdolnione i niektóre z nich przewyższają inteligencją swoich nauczycieli, którzy je uczą!
Nasza Duchowa osobowość czyli Świadomość konkretne nasze Ja, żyjąca w ludzkim ciele jest bardzo chora lub jest w stanie uśpienia, a nawet blisko śmierci! Gdy nastąpi śmierć naszej Świadomości zamieniamy się w demona, który bez opamiętania atakuje wszelkie osoby u których duchowa Świadomość powraca do zdrowia!
Za nami kroczy nieustannie duchowa świadomość jakiegoś zwyrodnialca anioła diabelskiego Mojżesza. Zwyrodnialec bez przerwy szuka okazji, kiedy nasza Duchowa Świadomość wścieka się, by dokończyć spustoszenia spokoju jakie wykreowała w nas Świadomość Duchowa, szlachetnego Ducha Świętego. Osoby z bardzo ciężkimi objawami zwierzęcych nawyków mogą być tak nieobliczalne, że w uniesieniu gniewu potrafią zabić. Po takim tragicznym zajściu nie mogą zrozumieć jak mogło dojść do takiej tragedii albo niczego kompletnie nie pamiętają! Żyjąc według swego ciała nie zdajemy sobie sprawy, że nasze ciało jest przewodnikiem do odkrywania wszelkiego dobra, uszlachetniając w ten sposób naszą chorą Duchową Świadomość.
Urodziliśmy się w dziecięcym czystym niezapisanym ciele, które otrzymaliśmy w prezencie od naszego Zbawiciela. Ciało nasze dostosowane do stopnia choroby naszej Duchowej Świadomości jak posłuszna owieczka chroni i uczy naszą nieśmiertelną Duszę, by powróciło do stanu w jakim była w czasie z  przed miliardów lat!
Niestety uszlachetnianie naszych Duchowych Świadomości przebiega bardzo wolno, gdyż żyjemy wśród bardzo zwyrodniałych Dusz, które utrudniają ten proces. Najbardziej zwyrodniałe duchowe Świadomości najczęściej są w bardzo wspaniałych wyglądających ciałach. Są to Duchowe Świadomości byłych dyktatorów, którzy od milionów lat terroryzowali swoich poddanych. W obecnych czasach choć powstrzymuje ich światowy kodeks moralny, ale przez ich dobry wygląd i doskonałe kłamstwa oraz przywódczą charyzmę potrafią otumanić niemal wszystkich aby im ulegli do złych czynów!
Ci zakamuflowani zwyrodnialcy nie zdają sobie sprawy że szykują sami sobie wyrok, który niewątpliwie wkrótce ujawni się!
Aby zauważyć u nich inicjatywę morderczych cech i dążeń do panowania nad innymi, musimy ich porównać do mitycznym bogów. Przez reinkarnację ich wrednych charakterów z poprzednich żyć kopiują swoje zło nieustannie!

Ewangelia Mateusza rozdział 7 werset 15.
Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami.

W powyższym wersecie jest zakodowana informacja ukazująca fakt zrozumienia naszej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Będąc narażeni ze strony zakamuflowanych jakiś zwyrodniałych Duchowych Świadomości bezmyślnie wspieramy ich w ich wstrętnych, wrednych niebezpiecznych czynach.
Przestroga dotycząca bardzo zwyrodniałych Dusz, które przez biblijną  informację nazwano wilkiem odnosi się do osoby u której wydaje się, że na wieczność przepadła nadzieja powrotu do stanu w jakim była sprzed miliardy, miliardów lat. Jednak i dla tych zwyrodniałych Świadomości jest szansa oczyszczenia się ze złych zwierzęcych nawyków. Muszą się dostosować do biblijnych słów, które wypowiedział Jezus, przestrzegając kogokolwiek przed chęcią wywyższania się, by nim manipulować!

Ewangelia Mateusza rozdział 20 werset 26.
Nie tak będzie u was. Lecz kto by między wami chciał stać się wielkim, niech będzie waszym sługą.

Ewangelia Mateusza  rozdział 20 werset 27.
A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem waszym,

Ewangelia Marka rozdział  10 werset 43.
Nie tak będzie między wami. Lecz kto by między wami chciał się stać wielkim, niech będzie sługą waszym.

Ewangelia Marka rozdział 10 werset  44.
A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem wszystkich.

Ewangelia Łukasza rozdział  22 werset  26.
Wy zaś nie tak [macie postępować]. Lecz największy między wami niech będzie jak najmłodszy, a przełożony jak sługa!

Osoby mające chorą Świadomość jeśli nawrócą się do przestrzegania słów Jezusa Chrystusa, mogą stopniowo oczyścić się ze zwierzęcych nawyków w których to organizmach przebywali przez miliony lat! Mogą powrócić do początkowego momentu, kiedy ich osobistego „ja” zostało sklonowane z Duchowej Świadomości Jednorodzonego Syna naszego Wszechmogącego Ojca Stworzyciela. Mają szansę powrócić do początku swego istnienia, kiedy Duchowa Świadomość miała sklonowany wzór miłości, miłosierdzia i wszelkiego dobra jakie istnieje w Ojcu Stworzycielu i Jego Jednorodzonym Synu!
Zdarza się w naszej cywilizacji, że pojawiły się osoby, które w żarliwy sposób ukazują swoje uczucia miłości, dobroci i wszelkie cechy dobra. Oni są najbardziej prześladowani przez zwyrodnialców, którzy uważają ich jako osoby psychicznie chore, nie pasujące do ówczesnych cywilizacji. Takim zagorzałymi zwyrodnialcami okazali się, fałszywy bohater religijny Mojżesz, Napoleon, Hitler, Lenin, Stalin i i wielu innych, którzy mordowali bez opamiętania tych, którzy nie pasowali do ich ideologi zwyrodniałego świata!
Wilcze usposobienie Świadomości występuje zazwyczaj u osób, które za wszelką cenę dążą do władzy. Zło zakodowane w ich Świadomościach przez miliardy lat jest terrorystycznym zwyrodniałym błędem nasycającym się władzą i idiotycznymi manipulacjami nad słabszymi Świadomościami nad którymi bez opamiętania się znęcają!
Zwyrodnialców można rozpoznać ich po ich fałszywych uśmieszkach na ich twarzach, które dezorientują wszystkich, a przede wszystkim tych którzy im gloryfikują.
Zwyrodnialcy podświadomie organizują się z innymi zwyrodniałymi Duchowymi Świadomościami, wyrządzając jeszcze większe zło dla swych podwładnych! Ich bezsensowne i złe zachowanie skłóca inne osoby wprowadzać podziały i ogromny chaos na bazie bezsensownego zła. Z tej wytworzonej złej energii zwyrodnialcy zdobywają ogromną satysfakcję prześladując swoje ofiary!
Jest mnóstwo zwyrodniałych upośledzonych złych Duchowych Świadomości. Jednak najbardziej niebezpieczni są ci co manipulują całymi narodami, utrudniając naszemu Stwórcy rehabilitację zdemoralizowanych, chorych Duchowych Świadomości.
Zmanipulowane Duchowe Świadomości sympatyzują ze zwyrodniałymi przywódcami nie zdając sobie sprawy, że pośrednio uczestniczą w ucisku prześladując innych. Oczywiście za wszelkim złem stoją zwyrodniałe niewidzialne Duchowe Świadomości, które kooperują z największym bandytą Mojżeszem, który od czasu do czasu reinkarnuje się w bestialskich postaciach. Być może  właśnie Mojżesz był zreinkarnowany w mnóstwo starodawnych zwyrodniałych tyranach, a w naszych czasach w Napoleonie w Leninem w Stalinie i Hitlerze i obecnie w wielu innych. Według religijnych proroctw świat ma nawiedzić ostatnia reinkarnacja bestii w postaci Antychrysta przez którego ma przyjść na świat ogromny ucisk jakiego przedtem nigdy nie było!
Taki stan rzeczy u wielu zwyrodnialców stanowi fałszywa religia lub fanatyzm narodowy i z tego powodu jest brak jakiejkolwiek reakcji na to co piszę. Nie może się ujawnić jakikolwiek  rozsądek, by wyczuć, że coś jest nie tak! Choć mają super owczy wygląd nie pozwolą się kierować Duchem naszego Stwórcy. Nie biorą pod uwagę, że życie na tym świecie jest dla nich jakby wirtualnym przeżyciem, które kiedyś musi się im skończyć.
Jednym słowem jeśli nasze myśli w porę, nie skojarzą się z nadchodzącą śmiercią naszego ciała. Nie zastanowimy się, że czas nieubłaganie ucieka. Zmarnujemy swoją szansę, by nasza Duchowa Świadomość oczyściła się i doprowadziła do porządku. Ziemia wyczerpuje wszystkie swoje możliwości i dobiega do swego końca! Koniec Świata to nieuchronny wyrok zwyrodniałych Duchowych Świadomości do sytuacji w jakiej żyli przed miliardami lat, rozproszeni bez celu w całym wszechświecie!
Ewangelia Mateusza rozdział 22 werset 13.
Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.
Koniecznie trzeba przyjąć do swojej Świadomości, że coś szwankuje w naszej Duszy, która jest konkretnie naszą osobowością. Oczywiście obecne życie nie jest ostateczną wyrocznią! W następnym życiu nasze nowe usposobienie cielesne w nowej generacji będzie intensywnie pracowało nad Duszą czyli Świadomością, by doprowadzić Ją do stanu jakim była na początku swego zaistnienia. Jak już pisałem nasze istnienie ma początek od miliard miliardów lat. Przechodząc tragiczne urodzenia w niejednokrotnie w bestialskich organizmach Dusza czyli nasza Świadomość zdziczała i zwyrodniała czasami do ostatnich granic. Dopiero kiedy szczęśliwie urodzi się w ludzkim ciele ma szansę na ponowne narodzenie szlachetnego usposobienia! Niestety bywa tak, kiedy ciało ulegnie jakiemuś osłabieniu na przykład przez alkohol, używki narkotykowe Dusza nasza potrafi być nieobliczalna zabijając lub robiąc krzywdę innym, gdyż wyzwala się u nich instynkt zwierzęcy. Często widzimy jak strasznie zachowują się osoby po alkoholu lub narkotykach. Mam taki przykład w mojej rodzinie gdzie zapijaczony szwagier niszczy i prześladuje swoją żonę, dając zły przykład swojemu jedynemu synowi, którego na jego nieszczęście spłodził.
Zatem dbajmy o nasz najcudowniejszy w naszych czasach dar, czyli nasze ciało które leczy naszą duszę. Choć u wielu osób w ich ciałach ujawniają się genetyczne  wady od swoich przodków jednak i w tych przypadkach odbywa się niedostrzegalne tworzenie się Królestwa naszego Stwórcy, składające się z oczyszczonych Duchowych Świadomości!


Ewangelia Łukasza rozdział 17 werset 20.
Zapytany przez faryzeuszów, kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział im: Królestwo Boże nie przyjdzie dostrzegalnie;

Najgorzej jest z ciałami, które jak ja to nazywam, są pomiotami Mojżeszowymi, które udają Izraelczyków a tak na prawdę nimi nie są. Owe Dusze czyli ich Świadomości połączone z Mojżeszowymi genami często udają wierzących w jakąś ideologię religijną niż żydowska  są najbardziej podstępne i bardzo zwyrodniałe. Niosą za sobą zło i ogromne  niebezpieczeństwo, gdyż posiadają jak Mojżesz charyzmę ciągnięcia za sobą całe narody, które doprowadzają do katastrofy i nieszczęścia. Takim przykładem był Mojżesz, Napoleon, Lenin, Hitler i Stalin. Również w naszych czasach pojawili się obecnie żyjący dyktatorzy, których miliony osób uważa za nowego Chrystusa!
Kiedyś od pewnego człowieka udzielił się mnie jakiś zły duch przez którego źle oceniałem ludzkie twarze. Ten stan rzeczy trwał bardzo długo aż na prośbę mojej modlitwy zrozumiałem, że wszelkie obecne ciała są z bardzo wielkimi błędami stworzonymi w dalekiej przeszłości przez zwyrodnialców. Zwyrodnialcy przez ewaluacje modyfikowali ciała w jakieś bestie wcielając w nie Duchowe Świadomości. Obecnie mimo czasem negatywnego wyglądu ci nieszczęśliwcy walczą, ze swoją schorowaną Duchową Świadomością, która od czasu do czasu objawia swoje zwierzęce instynkty!
Obecnie nasz Ojciec Stworzyciel, Wszechmogący Władca i Król całego wszechświata wraz ze swoim Jednorodzonym Synem zwyciężyli władzę nad każdym ciałem, wzięli naszą przyszłość w swoje ręce. Dają nam cudowne ciała i cudowny wygląd oraz wspaniały charakter, przysłowiowo mamy owczą naturę. Więc wszystkich bez wglądu na nasze ułomności, choćby z  niedopasowaną seksualnością trzeba dziękować Stwórcy za ten cudowny dar!

Był czas kiedy w jakiś niewyjaśniony sposób odczułem w sobie podwójną osobowość. Myślałem że nawiedził mnie jakiś zły duch. Postanowiłem uświadomić tego ducha o istnieniu Stwórcy i Jego Jednorodzonym Synu sądząc, że przekonam go i da mi spokój. Trudno mi zrozumieć te wydarzenie czy było moją sugestią czy czymś innym. Dzisiaj mógłbym pomyśleć, że moja Duchowa Świadomość potrzebowała edukacji, by oczyścić się z błędów jakie nabywała przez miliardy lat będąc w niewoli u zwyrodniałych diabelskich aniołów, którzy wykorzystywali ją do swoich złych celów. Oczywiście nie biorę tego na serio, ale być może takie wydarzenie przydarzy się komuś. Wtedy zrozumie, dlaczego jego osoba Duchowa czyli Świadomość jest przeciwnikiem studiowania moich przekazów. Być może z powodu, że jakiś czort manipuluje jego schorowaną i zmęczoną Duszą czyli osobistą Świadomością!

Po czym  poznajemy te niewidoczne zwyrodniałe Duchowe Świadomości? Oni za wszelką cenę chcą nami rządzić. Choć są niewidoczni chcą być naszymi bogami i co gorsze chcą sprawiać nam przykrość jeśli nie wierzymy w kłamstwa w wygloryfikowanych przez nich dyktatorów! Pomagają zwyrodniałym dyktatorom, by przezwyciężyli ciało, które otrzymali od Stwórcy, a które były dla nich przeciwnością, by nie czynili zła! Ciało, które było dla nich ratunkiem nie miało już siły, by ich przekonać, że ich duchowe usposobienie jest diabelskim pomiotem!
Ci zwyrodnialcy rządni władzy nie orientują się, że sami na siebie kręcą sobie fatalny bicz przeznaczenia. Ciąży nad nimi oskarżenie i wieczna męka rodząc się bez przerwy w jakimś bestialskim stworzeniu w piekielnym miejscu wśród takich samych bestii jak oni. Będą walczyć, zabijając siebie nawzajem w nieskończoność, by stać się zwyrodniałym zwierzęcym bogiem dla zwierzęcych zwyrodniałych bogów na wieczność!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o stanie Twojej Duchowej Świadomości i szukać lekarstwa, by stan jej uległ polepszeniu, a przede wszystkim zrozumieć co w niej szwankuje. Módlcie się do naszego Zbawiciela Ojca Wszechmogącego Stwórcy i Jego Jedynego Syna Jednorodzonego w Imieniu Ciała Syna Człowieczego Jezusa Chrystusa, by przyszła konkretna pomoc z Nieba. Z pewnością tak się stanie! Przede wszystkim zauważycie zmiany w swojej cielesnej osobowości, która jest połączona z uzdrawiającą się wiecznie żyjącą Duchową Świadomością!

Poznałem dwóch braci, którzy będąc w podeszłym wieku znaleźli się w tym samym czasie w obliczu śmierci. Leżeli w różnych szpitalach i w czasie agonii ich ciał największym ich zmartwychwstanie było utrata ich majątku, który był dla nich obsesją przez całe życie. Jeden z nich oskarżał odwiedzającą w szpitalu jego żonę o zagarnięcie jego majątku. Nie zdawał sobie sprawy, że wkrótce umrze i jego sprawy majątkowe nie mają jakiegokolwiek znaczenia w obliczu śmierci. Obaj wydawałoby się bardzo wierzącymi katolikami ale ich Dusza teoretycznie była martwa! Jeden z nich notorycznie odgrażał się rodzinie że cały majątek przepisze na kościół katolicki nie zważając na swoją małżonkę, która nie była na tyle ważna, by potraktować ją jako osobę która miała jeszcze po jego śmierci parać się z trudnościami przeżycia na tym świecie.

Ewangelia Jana 17 werset 2
Jak mu dałeś władzę nad wszelkim ciałem, aby dał żywot wieczny tym wszystkim, których mu dałeś.

Ewangelia Łukasza rozdział 19 werset 10.
Przyszedł bowiem Syn Człowieczy, aby szukać i zbawić to, co zginęło.

Wieloosobowa - Podwójna Świadomość!
Indywidualną naszą Duchową Świadomością jest kopia, inaczej mówiąc sklonowana według swojej kolejności Duchowa Świadomość od Umiłowanego Syna Jednorodzonego naszego Stwórcy.
W pierwotnej postaci nasza Duchowa Świadomość odwzorowywała szlachetność pozytywnych najdoskonalszych cechy naszego Ojca Stworzyciela i Jego Jednorodzonego Umiłowanego Syna. Sklonowane nasze Duchowe Świadomości przez miliony lat były atakowane złą energią ze strony innych złych, zwyrodniałych Świadomości. Ci zwyrodnialcy wcielały nasze Duchowe Świadomości w bestialskie organizmy, byśmy nabyli cech zwierzęcych i ich zwyrodniałych nawyków! Jeśli się nie oczyścimy ze złej energii, ona zespoli się z naszym ciałem stając się zwyrodniałą bestią. Jeśli to będzie trwało w nieskończoność staniemy się demonem, którego bardzo ciężko będzie doprowadzić do ładu, gdyż duchowa Świadomość straci swojej reszty inteligencji, by odróżnić dobro od zła.
Osoby wierzące w zwycięstwo Jezusa Chrystusa nad śmiercią i przejęcie kontroli nad każdym ciałem,  nie są w stanie  zrozumieć co to naprawdę znaczy.

Ewangelia Mateusza rozdział 28 werset 18.
Wtedy Jezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami: Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi.

Cielesna świadomość oświecona Duchem Mądrości, który jako wysłannik od naszego Ojca Stworzyciela staje się życiowym przewodnikiem i nauczycielem naszej indywidualnej Duchowej Świadomości. Bez względu czy geny naszych rodziców oszpeciły nasze ciała lub genetycznie uszkodziły nasze organy, Duchowa Świadomość ciągle będzie dążyła do odzyskania pierwotnego stanu jaka była w dniu swoich narodzin!
Biblia określa taką Osobę wysłaną od naszego Stwórcy Duchem Świętym! Duch Święty jest Duchową Osobą, która obdarzona jest Mądrością i Szlachetnością tak, by w inteligentny sposób korygowała zachowanie Duchowej Świadomości, która ma kłopoty ze swoim stanem psychicznym, który został uszkodzony z poprzednich wcieleń w jakich organizmach żyła.

List do Efezjan rozdział 4 werset 30.
I nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym zostaliście opieczętowani na dzień odkupienia.

Od stopnia udemonizowania Świadomości Duchowej zależny jest charakter człowieka i w jakim jest stanie psychicznym, by mógł kwalifikować się do Życia Wiecznego. Zerwanie z demonicznymi zwyrodnieniami od młodości człowieka jest bardzo ciężkie i uzależnione od tego, w jakim środowisku będzie się rozwijał.
Duchowa Świadomości rozwija się na podstawie współpracy z Duchem Mądrości, który jako posłannik od Wszechmogącego Stwórcy, Króla wszechświata oświeca wszelkie chore Duchowe Świadomości, niezależnie czy posiadają złe geny od rodziców lub zdegenerowany  organizmu lub wygląd ciała.
Od stopnia udemonizowania Duchowej Świadomości uzależniony jest charakter człowieka i jego przyszłość. Zerwanie z demonicznymi genami szczególnie w młodości ciała człowieka jest bardzo ciężkie i uzależnione od tego, w jakim środowisku będzie przebywał.
Tego nie wiem na pewno, ale być może dwie półkule mózgowe mają jakiś związek z powyższym tematem.
Niewiele osób orientuje się, że są w jakby podwójnej osobowości. Posiadają dwie osobliwe świadomości. Pierwszą wiecznie żyjącą, Inteligentną, szlachetną z sklonowana ze Świadomości Jednorodzonego Syna naszego Ojca Stworzyciela. Drugą, podarowanego Ducha Mądrości od naszego Ojca Stworzyciela. Ciało oprogramowało swój system życia w dużym procencie z genów rodziców i środowiska, w jakim dorastaliśmy od małego dziecka, a także ze wpływu obecnej cywilizacji.
Niektórzy wyraźnie odczuwają jak jego dwie osobowości dyskutują ze sobą, a czasami wręcz sami ze sobą się kłócą!
Są przypadki gdzie ludzie chorzy na schizofrenię odczuwają w sobie wiele wewnętrznych głosów, gdyż w jego ciało wcieliło się kilka dusz demonicznych, by otumanić go do końca. Dzisiaj mamy środki farmakologiczne i często lekarzom udaje się doprowadzić chory umysł Świadomości do zadowalającego stanu.
Oznaką tego będzie, że Niebiańska Duchowa Świadomość jeszcze żyje, choć jest otumaniona zwierzęcymi nawykami z poprzednich wielomilionowych żyć, gdzie była wcielana w różne bestialskie stworzenia!
Jeśli stan choroby psychicznej naszej Duchowej Świadomości nie ulega poprawie, zmierzamy do jakiegoś końca, a nawet do samozagłady.
Czasami jeśli mamy szczęście rozpoznamy stan naszej osobistej Świadomości Duchowej po tym, że jesteśmy pewni swoich poczynań. Zorientujemy się, że znaleźliśmy się w fałszywej religii lub fałszywej sekcie, lub w fałszywym kościele lub dołączyliśmy do zakłamanej polityki w które przypadkowo nas wciągnięto! Przykładów jest dużo, gdyż nasza ziemska świadomość bez przerwy jest atakowana duchem błędu, który jest naszym okrutnym wrogiem.
Cały proces powstawania osobowości ziemskiej zaczyna się już od dziecka, gdzie mieszają  się nawyki i geny swoich przodków, które być może wyłonią się na korzyść matki, lub ziemskiego tatusia. Ta zależność jest również od tego w jakiej płci się urodzimy. Oczywiście nic nie jest  pewnikiem gdyż często rodzą się dziewczynki z cechami męskimi i odwrotnie.
Zazwyczaj nie orientujemy się w jakiej kondycji jest nasza Świadomość Duchowa. Szczególnie kiedy się urodzimy. Jedynie w średnim wieku zaczyna przychodzić oświecenie przez Ducha Mądrości, który współpracuje z naszą Świadomością dostąpimy olśnienia!
Jednak często widzimy rozwój dziecka, które zaczyna się od prymitywnych jego poczynań i wiek starczy, który przypomina dziecko, gdy starszy człowiek staje się coraz bardziej niedołężny. Głos dziecka i jego początki przypominają jak to się mówi krasnoludków z bajek Andersena. Są jednak dzieci, u których z doświadczeń poprzednich wcieleń geniusz odkrywa swą przeszłość jego Duchowej, Niebiańskiej Świadomości. Pamiętam doskonale wiele faktów z mojego życia, kiedy byłem pięciolatkiem. Szczegółowe wydarzenia tak wbiły się w moją pamięć, że widzę je przed moimi oczyma. Wiem na pewno, że jeszcze nie chodziłem do szkoły i któregoś dnia matka pokazała mi obrazek z częstochowskim klasztorem, który za odpowiednią daninę otrzymała od księdza chodzącego po kolędzie. Powiedziała do mnie: zobacz Jacuś, to Jasna Góra. Gdy spojrzałem, bez namysłu odpowiedziałem: mamo, to czarna Góra, tam mieszka diabeł! Matka zaniemówiła! Babcia przyglądając się temu wydarzeniu tak się przeraziła, że biegiem pognała do kuchni by gorliwie modlić się w mojej intencji. Później bardzo chorowałem. Babcia, która kochała mnie ponad życie, jak mi opowiedziano, krążyła wokół szpitala gdzie leżałem. Modliła się nieustannie bym wyzdrowiał. Udało się  wyzdrowiałem, ale edukacja mojej babci na tematy religijne tak mnie przeraziła, że moja Niebiańska Osobowość została ogromnie zamulona fałszywą katolicką religią. Bardzo naciskano mnie w późniejszym okresie, bym często chodził do kościoła, w którym na stojąco nieomal zasypiałem. Nie pamiętam, z jakiej przyczyny, ale chciano bym został ministrantem. Na szczęście diabłu się nie udało, gdyż nie było tak małej komży dla kilkuletniego dzieciaka.
Z mojego doświadczenia wyraźnie wynika, że ziemska świadomość walczy z Niebiańską i jeśli ta druga nie przemoże, zaczyna przez chorobę naciskać, by osiągnąć sukces. W późniejszym życiu zrozumiałem, że Jezus modlił się za nas, by Boska Moc naszego Stwórcy chroniła nas od złego, zwyrodniałego diabła i teraz wiem, że modlitwa Ojcze Nasz jest kodem by takie bezpieczeństwo nam zapewnić. Nie ukrywam, że w dalszym ciągu świadomość ziemska w wielu przypadkach zniewala mnie i muszę mieć się na baczności. Przejdźmy teraz do dalszych rozważań, co może uczynić ziemska świadomość, jeśli rodziliśmy się wiele razy w wśród fanatyków religijnych, którzy do końca wypaczyli swój charakter stając się mordercami. Podobnie tracimy bezpowrotnie swoją Boską Osobowość na rzecz osobowości ziemskiej przez alkoholizm, palenie papierosów, używanie narkotyków i różnych niebezpiecznych substancji. Gdy pierwszy raz w imię religijnego boga zamordujemy kogoś stajemy się bezkarni, gdyż religia usprawiedliwia nas i w naszej ziemskiej świadomości powstaje chęć zabijania coraz więcej na rzecz wymyślonego fałszywego żydowskiego boga. Tak obecnie dzieje się w religii muzułmańskiej, w żydowskiej również. Bezmyślnie dążą oni do całkowitego opanowania świata. Podobnie działo się z religią chrześcijańską, która w późniejszych wiekach się opamiętała.  Szczególnie świadomość staje się nie wrażliwa na zabijanie jak składa się krwawe ofiary dla swoich fałszywych bogów. Jest to przemyślny rytuał diabelskiego Mojżesza by pozyskać bezlitosną armię, która bez wahania zabije nawet niewinne dziecko.
Dzisiaj by pozyskać wykwalifikowanych morderców w świecie zachodnim wystarczy produkować mordercze filmy oraz mordercze programy komputerowe, które błyskawicznie zniszczą w młodym człowieku Boską Osobowość. W takim systemie mordercy są nieomal produkowani seryjnie!
Duchowa Świadomość jest nieśmiertelna i w czasie śmierci odłącza się od ciała ziemskiego i czeka na swoje przeznaczenie. Podobnie też tak czyni świadomość ziemska, która wytworzyła się w czasie ziemskiego życia. Niestety żyje do pewnego czasu i jeśli jest pozytywna może ponownie powrócić do ciała jak to się stało w przypadku Łazarza u którego być może nastąpiła zamiana krwi i wody i wszelkich członków ciała w Energię Wiecznego Życia. Nie jest wyraźnie  o tym napisane w Biblii. Jednak Łazarz gdzieś żyje wzbudzony do wiecznego życia i prawdę o nim dowiemy się na sądzie ostatecznym. Mamy wiele dziwnych przypadków, gdzie wiele osób żyje w tak zwanej komie, lecz nie ma w nich Inteligentnej Świadomości. Ta ziemska staje się tylko czynnikiem, aby funkcjonowało ciało, gdy odchodzi, ciało umiera. Są niewyjaśnione przypadki, kiedy stwierdzono zgon ciała i ciało przygotowywano do pochówku,  stąd ni zowąd zmartwychwstało zaskakując wszystkich. W Brazylii i na afrykańskim kontynencie są jeszcze inne nieprawdopodobne przypadki. Zmarłe niektóre ciała powstały z grobów, lecz są w stanie otumanienia i nie reagują na swoich bliskich. Spożywają pokarm i z obłędnymi oczyma wpatrują się jakby w pustkę. Niewątpliwie ich Inteligentna Świadomość odeszła do swojego losowo następnego przeznaczenia. Wprawdzie obłędna świadomość ziemska powróciła do ciała, ale nie było tam już żadnej inteligencji. Tacy ludzie nazywają się Zombi. Wiem, że wiele osób wierzy bezgranicznie w zmartwychwstanie. Między innymi sekta Świadków Jehowy!  Przeanalizujmy dokładnie, co napisał w Biblii autor pewnych wersetów, które być możne otrzymał od samego Jezusa:

Ewangelia Jana rozdział 3 wersety od 1 do 14 cytuję:
Był wśród faryzeuszów pewien człowiek, imieniem Nikodem, dostojnik żydowski. Ten przyszedł do Niego nocą i powiedział Mu:

Nikodem bał się starszyzny żydowskiej, gdzie sam do nich należał. Przyszedł skrycie w nocy by spotkać się z Jezusem, by konkretnie dowiedzieć się jak naprawdę jest z tym zmartwychwstaniem.

"Rabbi, wiemy, że od Boga przyszedłeś, jako nauczyciel. Nikt, bowiem nie mógłby czynić takich znaków, jak Ty czynisz, gdyby Bóg nie był z Nim.

Nikodem uznał, że Jezusa wypowiedź jest wiarygodna, ponieważ widział cuda Jezusa, a między innymi zmartwychwstanie Łazarza!

W odpowiedzi rzekł do niego Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi ponownie, nie może ujrzeć królestwa Bożego.
Nie ma wątpliwości, że autor tej informacji mówi wyraźnie o ponownym narodzeniu, a nie o zmartwychwstaniu. Być może Jezus przez cud zmartwychwstania Łazarza, chciał wywrzeć wrażenie na Żydach, ponieważ oni wierzyli tylko w zmartwychwstanie. Ponowne narodzenie nie docierało do ich wyobraźni. Wynika z tego, że Jezus osiągnął ten skutek i Nikodem przyszedł do niego wyjaśnić tę sprawę. W pismach żydowskich bardzo często jest poruszony temat zmartwychwstania. Nie przeczę, że Stwórca jest w stanie sprawić, by ktoś zmartwychwstał! Chodzi jednak o to by dać przykład zrozumienia, że na świecie podstawowym systemem życia jest krew i woda, która komplikuje życie człowieka! Nastąpi kiedyś ogromna przemiana, kiedy Krew i Woda zostanie wymieniona, jak cały organizm na Energię Wiecznego Życia jak to się stało w przypadku ciała Syna Człowieczego, Chrystusa. W ciele tym  były dwie Świadomości, Wszechmogącego Stwórcy, Króla wszechświata i Jego Umiłowanego Jednorodzonego Syna Jezusa!
Jest przestroga w biblijnej przypowieści, że z jakiś powodów może się zdarzyć, że ktoś, jako osoba duchowa będzie chciał bez ciała wejść do kosmicznego Królestwa naszego Stwórcy i niestety nie osiągnie tego celu. Jego ciało musi doznać przemiany na Energię Wiecznego Życia.
Czy informacje nabyte w jakiejś sekcie o zmartwychwstaniu mówią, że nasza Duchowa Świadomość po śmierci ciała zostanie aż do Sądu Ostatecznego uwięziona w ziemi? Jest to możliwe jeśli dotyczy to do kogoś, który z jakiś powodów stracił możliwość urodzenia się ponownie w ludzkim ciele. Jak wspomniałem kilka razy na świecie żyją dwa rodzaje ludzkości. Synowie ludzcy i zwykli po prostu ludzie. Synowie ludzcy to niewątpliwie przybysze z kosmosu, którzy wcielili się lub na siłę zostali wcieleni w ludzkie ciała!
Chyba logiczne jest to, że jeśli mamy wejść do Królestwa Ojca Stworzyciela musimy posiadać Ciało wyjątkowo oczyszczone z wszelkiego plugastwa o raz wszelkich płynów ustrojowych jak krwi i wody! Poszukaj w Biblii przypowieść o tym jak ktoś w przenośni znalazł się bez ciała na królewskim przyjęciu, a zrozumiesz, że mam rację.

Nikodem powiedział do Niego: Jakże się człowiek może narodzić będąc starcem? Czyż może powtórnie wejść do łona swej matki i narodzić się?
Wyraźnie widać, że Nikodem analizuje ponowne urodzenie, a nie zmartwychwstanie. Jego pojęcia powrotu ciała do łona matki daje nam absolutną pewność, że chodzi o cielesne urodzenie, a nie zmartwychwstanie!

Jezus odpowiedział: zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego. To, co się z ciała narodziło, jest ciałem, a to, co się z Ducha narodziło, jest duchem. Nie dziw się, że powiedziałem ci: Trzeba wam się powtórnie narodzić.
Uparty człowiek przekornie będzie chciał mnie przekonać, że w powyższym wersecie jest informacja o zmartwychwstaniu.  Nie ma mowy! Jest tam jasno poruszone urodzenie się ciała, które składa się nieomal w dziewięćdziesięciu procentach z wody. Poruszony jest również temat o Duszy, która określona jest Duchem i na tym kropka! Zakończeniem tego tematu jest, to, że czy chcesz czy nie chcesz musisz się na nowo urodzić choćbyś miał być przeniesiony w mgnieniu oka z Polski do puszczy amazońskiej czy gdziekolwiek indziej.

Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie widzisz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha.
Człowiek, w którym umarła Dusza Niebiańskiej Świadomości nie będzie w stanie zrozumieć tego, że w powyższej informacji jest sugestia przemieszczania Dusz na ogromne odległości. Jest to absolutnie możliwe! Dzisiaj jesteś Polakiem, a w przyszłym życiu możesz być Somalijczykiem, a w jeszcze innym Rosjaninem lub nawet Australijczykiem, którym  chciałbym się ewentualnie urodzić, gdyż nie ma tam idiotyzmów, jakie są w Polsce.

W odpowiedzi rzekł do niego Nikodem: Jakże to się może stać? Odpowiadając na to rzekł mu Jezus: Ty jesteś nauczycielem Izraela, a tego nie wiesz? Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, że to mówimy, co wiemy, i o tym świadczymy, cośmy widzieli, a świadectwa naszego nie przyjmujecie. Jeśli wam mówię o tym, co jest ziemskie, a nie wierzycie, to jakże uwierzycie temu, co wam powiem o sprawach niebiańskich?
I nikt nie wstąpił do Nieba, oprócz Tego, który z nieba zstąpił - Syna Człowieczego.

Zwróćcie uwagę na powyższe ostatnie zdanie w którym wyraźnie jest mowa, że jakieś ludzkie ciało zostało powołane do Królestwa naszego Stwórcy, by w czasach starotestamentowych jako komórka do sklonowania przybyło na naszą Ziemię. Urodzone jako ciało Syna Człowieczego, stało się mieszkaniem Świadomości Boga Ojca Stworzyciela, Króla wszechświata i Jego Umiłowanego Syna Jednorodzonego Jezusa!
Jezus, autor zagadnienia ponownego urodzenia daje gwarancję, że wiadomość ta przyszła z Nieba, czyli z kosmicznej oddali. Nie ma wątpliwości, że ponowne narodzenie to nowa przyszłość dana od Stwórcy, byśmy w następnych życiach uszlachetniali się.
Pomyślny, czy warto by było tak długo się męczyć tłumiąc w sobie czasami okropne przeżycia? Wystarczy by na Ziemi zapanował nowoczesny system, który zniszczyłby ból śmierci. Ponowne urodzenie odbywałoby się bez tragicznych wydarzeń. W czasie śmierci odłączenie Niebiańskiej Świadomości od ludzkiego ciała byłoby bezbolesne, pełne nadziei na nowe zaistnienie. Powtórne narodzenie bez bólu, a może w jakiś inny sposób to marzenie wielu milionów matek, które przez okropne męki rodzą swoje dzieci. Kiedy nasza osobista Świadomość, czyli wiecznie żyjąca Dusza, osiągnie zwycięstwo powraca do krainy naszego Stwórcy. Wciela się być może w nasze szlachetne Astralne Niebiańskie Ciało, które czekało na Nią przez wieki. Ponieważ Świadomość Duchowa i Ciało Astralne mają jednakowy charakter w momencie scalenia doznają pełni szczęścia jakby spotkały się ze swoim Stwórcą. Gdy Świadomość Astralna błyskawicznie przypomni wszelką wiedzę o naszym Stwórcy w jednej chwili Osobowość Duchowa zapomni przykrości, jakie doznała przez diabelskiego Mojżesza!
W tym momencie muszą się zreflektować wszyscy wyznawcy fałszywych kościołów, sekt i fałszywych religii, których nieczystość nie pozwala na powrót do swego Stwórcy. Szczególnie mają pecha wyznawcy Judaizmu, Islamu i większość sekt, a szczególnie sekta świadków Jehowy.
Nikt w sektach i religiach nie mówi wyraźnie, że posłany przez Stwórcę Anioł Światłości wraz ze swoimi aniołami mieli od małego dziecka regulować ludzką świadomość poprzez przypominanie im o swoim Prawdziwym Stwórcy. Aniołowie Światłości mieli oczyszczać szczególnie młode ludzkie ciała by mogły współpracować z Niebiańskimi Duszami, które przybywały z Nieba. Zamiast oczyszczać ziemskie ciała z demonicznych zamysłów, obecnie nawiedzają nas w nocy koszmarnymi snami, zaś w dzień kuszą do haniebnych czynów, by potem oskarżyć nas, by zabić jako nieudane dzieło naszego Stwórcy. Niebiańskie Dusze miały być wcielone w oczyszczonego człowieka i miały za zadanie utworzyć nowoczesną ziemską planetę jak się to dzieje obecnie. Zapewne miały czuwać nad tym, by nie tworzyły się jakieś fałszywe wyznania, które byłyby niebezpieczne dla mieszkańców Ziemi. Niestety fałszywym aniołom światłości tak się spodobało pełne tragicznych wydarzeń ziemskie życie, że zrezygnowali na zawsze ze swoich Niebiańskich Ciał, które otrzymali od Stwórcy. Obecnie wcielają się w najbardziej zaborcze, tyrańskie ludzkie ciała bawią się w wojny, grabieże i nieprawości gdyż polubili ludzkie życie i trwa to do dzisiaj. Być może ich przywódca Anioł Światłości, którego znamy pod imieniem diabelskiego Mojżesza za tą złą sytuację został wydalony z Nieba. Obecnie przez swoją głupotę bądź zwyrodnienie zwodzi mieszkańców Ziemi różnymi religijnymi wyznaniami myśląc, że odwróci zło, które uczynili zdrajcy swego Boga Ojca Stworzyciela!
Jeśli chcesz doznać olśnienia, by ocenić swoją sytuację, w jakiej jesteś obecnie, musisz przekonać Stwórcę, że chcesz wejść w Jego Światło poznania. Należy wykonać pewne ruchy i postanowienia! Trzeba zrezygnować przynajmniej na trzy miesiące z różnych przyzwyczajeń, które nabyłeś od swoich rodziców lub z Twego otoczenia bądź z sekt religijnych, które najczęściej występują w islamie, judaizmie, katolicyzmie, buddyzmie i w tysiącach innych wschodnich religii. Życzę ci szczęścia, by powróciła do ciebie Niebiańska Świadomość, choćby nawet w nieznacznym procencie! Pozwoli to twojej Niebiańskiej Świadomości zwyciężyć wszelkie kłamstwa i obłudę, jakie są rozsiane na całym świecie!
Żyjemy w cielesnych lalkach. Stajemy się lalkami, kukłami, którymi łatwo się manipuluje! Hańbimy swoją Szlachetną Świadomość, którą w języku ziemskim nazywamy Duszą. Wielu z nas zhańbiło się będąc na stanowiskach w partii faszystowskiej, komunistycznej i wielu innych tyrańskich organizacjach państwowych. Stając się cielesnymi kukłami spaczonymi mojżeszowym genem staliśmy się jego pomiotem. Tak zniszczyła wielu z nas moc diabelskiego zła, aby całkowicie zniszczyć naszą reputację w oczach naszego Stwórcy. Bez przerwy hańbią się cielesne kukły, w których umarła dusza i czeka na śmierć wieczną. Ci, którzy logicznie zapoznali się z moim przekazem i powstrzymają się od całkowitego wyniszczenia, przejdą do swoich nowych przeznaczeń i nie zginą na wieki. Od nowa będą mieli szansę powrócić do normalności! Z mojej strony to nie jest histeria sekciarskiej spazmy, gdyż nigdy nie należałem do żadnego wyznania i nie należę do obecnej chwili. To wewnętrzny głos każe rozpaczliwie wpływać na moich braci i siostry by, chociaż rozważyli, że być może mam rację. Nie werbuję was do jakiejś sekty gdyż jestem przeciwko wszystkim wyznaniom, sektom, kościołom i religiom jakiekolwiek istnieją na naszej planecie.
Pozwól zmartwychwstać Twoje Niebiańskiej Świadomości, a być może osiągniesz więcej oświecenia niż ja i poinformujesz świat o tym, czego się nie dowiedział!

Pomyśl logicznie! Mojżesz dostał rzekomo od Boga dziesięć przykazań wyryte na kamiennych tablicach. Przykazania były skierowane do Mojżesza i reszty żydowskiego ludu!
Wśród tych przykazań są dwa bardzo ważne:
Nie kradnij!
Nie zabijaj!
Zatem Mojżesz jest największym oszustem, złodziejem i mordercą. Oszustem ponieważ cały jego religijny trik był zwykłym kłamstwem. Był złodziejem kradnąc ludzkie tereny jak na przykład Kanan obecne Jeruzalem. Wymordował ogromną liczbę osób zabierając ich dobytek.
Spójrz logicznie na przekaz biblijny w Ewangelii Jana rozdział 10 werset 8, który wyraźnie mówi że:
Wszyscy, którzy przyszli przede Mną, są złodziejami i rozbójnikami, a nie posłuchały ich owce.

Pamiętaj gdyby nie poświęcenie Jezusa, pomiotom mojżeszowym podającym się za Żydów udałoby się bardzo szybko opanować cały świat, by nim rządzić i manipulować. Obecnie trwa największy atak pomiotów mojżeszowych na każdą dziedzinę życia, by pod pozorem wolności otumanić wszystkich czym tylko się da. Kult mrocznej magii czarnej madonny może być tego przykładem!  Naśladując Jezusa włóż własny wkład, by ujawnić mojżeszowe oszustwa!