W wielu moich tekstach niektóre materiały bardzo intrygują moich czytelników. Ich treść przysparza im wiele niepotrzebnych emocji. Mimo to zapewniam, że w moim odczuciu wszystkie moje materiały powstają na bazie biblijnych przesłań!  Zakodowane informacje przez  biblijne kody mówią że:

Ewangelia Łukasza rozdział 12 werset 22
22. Nie na bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało.

Ewangelia Łukasza rozdział 8 wersety 16-17
16. Nikt nie zapala lampy i nie przykrywa jej garncem ani nie stawia pod łóżkiem; lecz stawia na świeczniku, aby widzieli światło ci, którzy wchodzą.
17. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło.
 
23. Bo kto ma, temu będzie dane; a kto nie ma, pozbawią go i tego, co ma.

Ewangelia Mateusza rozdział 25 werset 29.
29. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.

Ewangelia Mateusza rozdział 13 werset 12.
12. Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma.

Ewangelia Łukasza rozdział 8 werset 18.
18. Uważajcie więc, jak słuchacie. Bo kto ma, temu będzie dane; a kto nie ma, temu zabiorą i to, co mu się wydaje, że ma.

Według Słów Jezusa niewątpliwie, ktoś musi otrzymać PRAWDĘ ! Być może ja ją otrzymałem! Jeśli życie nasze jest realne a nie wirtualne, więc prawda z pewnością istnieje! Jeśli życie nasze jest fikcją to choćby ktokolwiek ze wszystkich sił starał się znaleźć prawdę nigdy jej nie znajdzie! Wszelkie informacje które opisuję przychodzą do mnie nieustannie. Mam odczucie, że one jakby się odnawiały w mojej pamięci. Przychodzą do mnie czasami tematy o wydarzeniach z przed milionów lat. Czasami upodabniają się w pewnym sensie do medialnych przekazów o starodawnych kosmitach jak to obecnie karmią nas telewizyjne media. Nie mam wątpliwości, że ich odkrycia są realne, ale tam sens tych wydarzeń się skończył i nic tam wielkiego nie znajdujemy! Natomiast wydarzenie Jezusa Chrystusa wciąż trwa i będzie trwało do końca świata! I każdy kto szuka na pewno coś znajdzie na tyle, by doznał niezwykłego olśnienia.
Jednak zapewniam, że kiedykolwiek temat upodobnił się do medialnych przekazów i ukazał się w moich materiałach, poznałem go wcześniej przedtem niż pojawiły się w radiu czy telewizji. Każdy może mnie osądzić jak chce i nie mam z tego powodu żadnej pretensji! Jednak proszę wziąć pod uwagę, że świat w każdej chwili się może skończyć, a szansa na uniknięcie okropnych tragedii jest tylko w tym momencie, kiedy zrozumiesz moje przesłania. Nie chcę zwerbować Ciebie do jakiejś sekty lub religii, gdyż moja wiara jest indywidualna bez żadnych organizacji religijnych!

Jeśli interesuje Ciebie link na który kliknąłeś napisz do mnie maila a ja Ci udostępnię jego treść.
Niektóre tematy są bardzo skomplikowane powodując niechęć wdrążenia się w moje intencje, by pozyskać wiarę w to co piszę. Najważniejszy jest pierwszy krok, by uwierzyć w już widoczne informacje na moich stronach, reszta przyjdzie łatwo. Jak do tej pory tylko kilka osób do mnie napisało ale i oni nie podołali odparcia na ataki złego ducha, który za wszelką cenę nie odpuści. Od mojego urodzenia zwyrodniały bandyta walczył ze mną i ciągle walczy nie odpuszczając mnie na moment. Wiara moja nie zachwiała się i wierzę, że Stwórca i Jego Umiłowany Syn wyrwie mnie z tego zatraconego świata!
Jacek Peterson
Mój adres: fakty777@hotmail.com


BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT!
Kliknij i Przeczytaj Proszę !