ZNAKI CZASU
Co trzeci ksiądz w europejskich katolickich kościołach jest Polakiem!
Tak podała telewizja na kanale SBS w Australii w roku 1998. Być może obecnie liczba misjonarzy podwoiła się i zaroiło się ich na całym świecie. Oni to wszczepiają kult madonny wszystkim narodom. Dlaczego tak się dzieje? Polscy młodzi ludzie ogłupieni w czasach komunistycznych masowo wstępowali w szeregi katolickich zakonników. Na ówczesne czasy był to wspaniały biznes i wspaniała przyszłość dla darmozjadów. W efekcie tych poczynań Polska stała się fałszywym prorokiem jak określa katolicka biblia tysiąclecia rozdziale 13 w poniżej wersetu 10.
Czyżby miął powtórzyć się trik, jakie zło zastosowało w starym Babilonie. To znaczy, że Watykan chce wejść w posiadanie wszelkich dóbr tego świata i od wszystkich uzyskać pokłon, by zaakceptowano ich religie. W telewizji Polonia częstotliwość programów kultu madonny jest aż do przesady. Telewizja ta zajęła 5 % swego czasu antenowego tematami kultu madonny. W poprzednich latach nie dopuszczano w programach telewizyjnych lub radiowych, by jakieś nawiedzone kobiety i omamieni głupota podeszli wiekiem mężczyźni opowiadali straszne brednie na temat cudów z madonna.
Co kościół katolicki chce przez to osiągnąć?
Zdezorientowani ludzie nie rozumieją, że żyją w systemie światowym, w którym dominuje kłamstwo. Jeżeli ktoś wmówi w nas kłamstwo i uwierzymy w to, jesteśmy niewolnikami kłamstwa. Ci, którzy panują w religiach poprzez kłamstwo stając się panami naszych myśli, naszego postępowania oraz panami naszych dóbr i pieniędzy. To jest największa tajemnica, o której wiedza fałszywe kościoły, sekty i religie, a nawet partie polityczne i strzegą je przed zdezorientowanymi ludźmi. Na przykład: powtarzanie w koło kłamliwych słów, modlitw, a nawet fałszywych imion bożków lub wielkich polityków (Lenin, Stalin, Hitler i mnóstwo innych morderców).
Sam byłem świadkiem i mam nagrane na filmie jak młody człowiek dopiero, co wcielony do sekty powtarzał bez przerwy imię swego bożka. W mojej obecności trwało to więcej niż dwie godziny.
Na zachodzie we wszystkich krajach kościoły, religie (szczególnie katolicka) poprzez system zapanowania nad nasza osobowością nakłaniają osoby umierające do przepisywania majątków na rzecz kościołów, sekt i religii. Często za swój bezmyślny czyn ludzie płaca ogromnym rozczarowaniem, bo już nic nie można cofnąć. W czasach komunistycznych sam przeżyłem szok, kiedy będąc na wycieczce do Egiptu okazało się ze 30% wycieczki to stali bywalcy, księża katoliccy, którzy za datki swoich wiernych używali dóbr tego świata. Wszyscy widzimy, co dzieje się w polskich kościołach. Księża stawiają nowe kosztowne budowle, jeżdżą nowymi samochodami. Obwieszeni złotymi łańcuchami, pierścieniami każą się całować po rękach nazywając się ojcami, a przecież nigdy nimi nie byli. Naród pogrążony w biedzie patrzy na to wszystko i milczy, bo ich umysły są w niewoli strachu spowodowanego przez kłamstwa religijne. Wielu osobom nie podoba się postępowanie, sekt, przez które rozbijane są małżeństwa, odrywane dzieci od rodzinnego grona. Są także tacy, co zło ich dotknęło przez rożne kościoły i religie. Prosiłbym byście Państwo opisali Wasza historie i przysłali do mnie. Ukażemy światu obłudę zła i głupoty, która nie pozwala się przebić prawdziwej braterskiej wierze w Boga, o którym wszystkie sekty, religie i kościoły dały fałszywe świadectwo stawiając ponad nim wymyślone fałszywe osoby. Państwa listy pozostaną jako incognito.      
Z góry dziękuje.
Jacek