Polska zmaga się ze smokami, które za pośrednictwem czarnych katolickich zakonników oraz czerwonych demonów z czasów komunistycznych manipulują polskim narodem, niszcząc go intelektualnie i materialnie.
Nie może ustabilizować się świecka, demokratyczna władza w Polsce ponieważ do rządu wdarła się mafia katolickich oszustów i kłamców preferujących czarnych zakonników.
Ci szalbiercy w czasie nieładu Polski obdzierają naród z wszelkiego dobra gromadząc swe skarby w watykańskich bankach.
Czarny katolicki zakon wszelkimi siłami stara się pozyskać swych wiernych, by ich ograbić materialnie i intelektualnie oszukując ich poprzez trik nieistniejącej madonny. Używają babilońskich bałwanów jakimi są obrazy i dewocjonalia oraz szczątki zmarłych osób, które nazywają świętymi, by tylko zwabić ich do swoich watykańskich posiadłości, które nazywają kościołami!
Jeśli wierzysz w istnienie Boga to musisz wiedzieć, że Bóg nie dzieli swojej absolutnej władzy z kimkolwiek ani z jakąkolwiek religią obrazem lub szczątkiem zmarłej osoby i nie buduje pałaców w swoim Królestwie dla złodziei i oszustów.
Fałszerzami wobec prawdziwej prawdy o Bogu są osoby identyfikujące się znajomością Boga choć Go naprawdę nie znają i nie wiedzą o tym, że Mojżesz wszystkich oszukał!
Wszelkie pisma religijne jak na przykład Stary Testament, Koran, Hary Kryshna i inne pisma oraz książki o charakterze religijnym są fałszywe wymyślone przez oszustów!
Biblijny Nowy Testament również w znacznym procencie jest sfałszowany na rzecz ówczesnej polityki cesarzy rzymskich!
Ludzie wierzący nie zdają sobie sprawy, że przekleństwem jest wiara w jakiekolwiek bałwochwalstwo oparte na dewocjonaliach, obrazach, rzeźbach oraz szczątkach zmarłych ludzi i zwierząt.
Przeczytaj niektóre fragmenty Objawienia Jana być może zrealizowane przez ducha diabelskiego Mojżesza, który jako diabeł oskarża wszystkich, że ulegli fałszywym religiom oraz fałszywym obrazom jak na przykład częstochowskiej czarnej madonnie. Po takim oskarżeniu kraje, które sprzedali się Watykanowi plączą się w swoich politycznych ustrojach i wyraźnie są słabsi ekonomicznie od innych. Nawet Rosja choć lubuje się w swoim bałwochwalstwie, czując odrazę do Watykanu w pewnym sensie otrzymują większe błogosławieństwo, mając mocną politykę na świecie i inne przywileje!
Znamiennym jest fakt, że autor napisanego przed tysiącami lat rozdziału trzynastego Objawienia Jana szydzi z głupców pokazując przykładowy obraz, który ma cięcia, a który symbolicznie pasuje do obrazu częstochowskiego i nikt na to nie reaguje, a słynny Polak Lech Wałęsa stał się promotorem tego draństwa.
Mojżesz jako diabelski oskarżyciel zawsze posługuje się dowodami i takim oskarżającym dowodem jest obraz częstochowski i miliony innych, które ukazują pseudo świętą rodzinę, która jako święta nigdy nie istniała i nie istnieje, gdyż Bóg Ojciec Stworzyciel w swej całej osobowości jest w pełni świętości rodziną.
Mało tego! Zły, bestialski oskarżyciel zostawił również w Polsce w nienaruszonym stanie starodawną religię Hary Kryshna, która wielbi obraz smoka o podobnym temacie jak obraz czarnej madonny, by oskarżyć Polaków przed Bogiem za ich nieudolność rozpoznania sytuacji w jaką zabrnęli. Choć wyznawcy katolickiej religii mają dowody swojej głupoty na podstawie sekty Hary Kryshna nie oprą się swej namiętności brnięcia w grzechach, aż do następnej tragedii jaka ich w niedługim czasie spotka.
I tak od tragedii do wojen, rozbiorów, kłótni narodowych trwa naród polski w piekielnym ogniu i w żaden sposób nie da się okiełzać, by zrozumieć, że nie jest pępkiem świata.
Być może większość Polaków jest trzynastym zagubionym żydowskim plemieniem i być może poprzez próbę wiary przeżywa ciężki atak zwodniczego zła, które stara się ich absolutnie zniszczyć.
Na świecie jest pełno tragedii i wojen. Trwa nieustannie polityczny i religijny bałagan po to, by wszystkich Polaków odciągnąć od zorientowania się, że przez Watykan służą diabłu nie Bogu!
Jeśli Polacy wcześniej czy później nie ockną się znowu zawita pożoga i tragiczne wydarzenia, które już się zapowiedziały wyrocznią wypadków lotniczych, gdzie w jednych z nich zginął prezydent polski.
Szanowni Państwo, nie proszę o wsparcie finansowe ani żadne datki materialne, proszę tylko do końca przeczytać lub przesłuchać tę ulotkę!
Mam na imię Jacek. Przed kilkoma laty powróciłem z Australii do Polski by przekazać moim rodakom, że wiara w Boga nie tylko otwiera nam horyzontalne dążenie do wspaniałej przyszłości, ale również kreuje nasz kraj do strefy błogosławionych narodów. Warunek jest jeden! Uczynić Polską indywidualną wiarę w Boga bez Watykanu i jakiejkolwiek religii jakie panują na świecie!
Nie jestem przedstawicielem żadnej religii, kościoła, sekty lub partii!
Jestem osobą wierzącą w Boga, wyczuwając Jego wolę i jedyny system na jakiej zasadzie działa rozwój narodów, które błogosławieństwo mocy ekonomicznej i potędze militarnej.
Będąc w Australii oraz podróżując po wielu krajach zrozumiałem, że jakość dość czystej wiary ich mieszkańców czyni ich kraje potężne i nie do zdobycia.
Łatwo było mnie zrozumieć, że kraje anglosaskie jak Australia, Ameryka, Kanada, Anglia posiadają błogosławieństwo od Boga, którego brakowało zawsze Polsce.
Nawet europejskie państwa zachodnie jak Holandia, Norwegia i wiele innych żyły w spokoju i dobrobyt widziało się u nich nienagannie, bo nie wierzą w nieistniejącą madonnę i nie sprzedali się Watykanowi!
Zdziwieniem moim były Niemcy, które według logiki na żadne błogosławieństwo nie zasługują, a jednak sytuacja materialna u nich była niewyobrażalnie większa niż w Polsce, gdyż więcej tam protestantów niż zwiedzonych katolików, jest tam pozytywna jakość wiary u nich w Boga jest zupełnie inna niż w Polsce w której wierzy się w kłamstwa, głupoty i niedorzeczności.
Zastanawiałem się w jaki sposób przynieść do Polski dla moich rodaków moje przesłania, że i Polska może się stać ogromnym błogosławionym krajem, jak to ujęli niektórzy wieszcze w swoich proroctwach. Czytałem takie proroctwa mówiące, że Polska ma powstać od morza do morza i różne kraje wschodnie chętnie przyłączą się do niej. Wszystko wydaje się bajką, ale jak zobaczyłem co wydarzyło się w Chinach zrozumiałem system działania Błogosławieństw Bożych, które czynią niewyobrażalnie cuda.
Chiny, głęboko zakorzeniony poganizm i komunizm, zawsze biedny i kraj jak z epoki średniowiecza nagle staje się w bardzo krótkim czasie ogromną potęgą gospodarczą i militarną.
Nieprawdopodobne, prawda!
Chiny stały się krajem w którym każdego dnia przeobrażenia gospodarcze zmieniają je w niesamowitym tempie. Dlaczego?
Wyobraźcie sobie Państwo Chińczycy a właściwie ich znaczna część przyjęła chrześcijaństwo w stylu anglosaskim! Już około 100 milionów Chińczyków przyjęło chrzest nie w jak opisane jest w Biblii czyli Piśmie Świętym. Tak uczynili Amerykanie, Australijczycy, Kanadyjczycy i wiele różnych krajów europejskich w tym również Niemcy. Masowo, codziennie Chińczycy nawracają się do Boga w stylu chrześcijańskim i wkrótce będą ich miliony!
Polska siedzi w pogaństwie po same uszy. Różne religie, Mahometanizm, Buddyzm, Judaizm, Katolicyzm, Prawosławie to zmora wszystkich krajów, które jeszcze je preferują. Ogólnie mówiąc na tych pogańskich religiach żerują mafie, które okradają i ogłupiają swoich rodaków w bardzo przemuślny sposób.
Modliłem się i modlę pytając Boga co począć w tej sytuacji w której znalazła się Polska.
Gdyby jakimś cudem Rosjanie przyjęli system wiary w Boga w stylu zachodnim staną się jeszcze potężniejsi niż są obecnie i z pewnością gospodarczo uzależnią Polskę od siebie. Wtedy Polacy zaczną masowo emigrować stając się parobkami innych narodów tracąc swoją ojczyznę i polską kulturę!
Żeby wyjść z tego koszmaru, Polacy muszą odłączyć się od Watykanu i stać się krajem przewyższający jakością wiary w Boga, bez żadnych kościołów, sekt i religii. Muszą znaleźć jakiś system przekazów religijnych o którym pouczał Jezus.
Wiara ma być indywidualna jednokierunkowa do Boga Ojca i tylko do Niego.
Jezus właśnie taką zrealizował, ale zło i źli ludzie wypaczyli ją na poczet darmozjadów, którzy w różnych kościołach i sektach zrobili sobie miejsca ich własnych biznesów.
Szukam osoby, które zrozumiały moje przesłanie, które mogłyby się troszeczkę zaangażować w kreowanie tego, co zapoczątkował Jezus by uratować Polskę przed wieczną tułaczkę w różnych narodach, które osiągnęli nad nimi władzę tylko dlatego, że wyszli z katolicyzmu, Prawosławia i innych fałszywych religii.
W mych modlitwach do Boga, zapytałem Go, a co byłoby dalej jak jakiś naród osiągnie to co zaczął Jezus? Czy istnieje coś jeszcze czystszego niż system wiary przez posłannictwo Jezusa? Czy Świat może trwać w takiej sytuacji wiecznie? Było długie milczenie i pomyślałem, że Bóg ma swoją tajemnicę i niestety odpowiedzi nie będzie.
Ale którejś nocy przyszedł do mnie Anioł, a może po prostu mi się to przyśniło i powiedział, że ostatnią najczystszą wiarą jest sam Bóg Ojciec Stworzyciel, który skomunikuje się z narodem, który oczyści się z kłamstw i wszelkich zgromadzeń religijnych stając się wolnym by każdy mógł wierzyć indywidualnie na swój sposób bo wszyscy jesteśmy inni i tak powinno pozostać na zawsze.
Bóg tylko w takim społeczeństwie może się objawić by przedstawić swój nowy plan na Wieczność.

P.S. Od Polaków zależy jaki sobie zgotują los dla siebie, swoich dzieci i wnuków. Staram się pozyskać ludzi pomocnych by dotrzeć do polskiego rządu i przedstawić im tę być może dla nich dziwną sytuację, by naprawić niefortunny los Polski.
Każdy z nas jest inny i zdaję sobie sprawę, że wielu jak ja szukają ludzi podobnych do siebie nie zdając sobie sprawy, że to jest duży problem.
Ludzie lgną do kłamstwa i tam czują się doskonale. Prawda ich odrzuca, gdyż myślą o mnie jak o człowieku szukającego sławy.
Działam od dwudziestu lat i jeśli nie znajdę posłuchu w Polsce wracam do Australii, by dać innemu narodowi szansę zwycięstwa, czując się wzgardzony przez swoich rodaków!
Jacek