Witam Serdecznie!
UKORONUJ CHRYSTUSA, A NIE WIRUSA!
Być może przypadkiem wszedłeś na mój portal, który pomoże Ci odpowiedzieć na wiele pytań na które do tej pory nie znaleziono logicznych odpowiedzi.
Zastanawiam się jak zachęcić Ciebie byś przestudiował moje strony. Tam znajdziesz odpowiedź dlaczego znalazłeś się na Ziemi, będąc czasami w ciężkiej sytuacji, którą trudno zrozumieć.
Być może niełatwo będzie Ci zaakceptować fakt, że od miliardów lat Twoja wiecznie żyjąca Dusza czyli Świadomość straciła miejsce do życia. Stało się to przez kataklizm pewnej planety, na której od początku twego zaistnienia żyłeś.
Wskutek tego okropnego zdarzenia przez pewnych zwyrodnialców Twoja Dusza znalazła się na Ziemi. Tu przez miliony lat przeżywała okropne tragedie, które przyczyniły się do choroby Twoje Świadomości, która teraz potrzebuje pomocy!
Być może zaskoczą Ciebie zagadnienia, które poruszam, o których nikt do tej pory w ten sposób nie pisał.
Przyznam, że sam byłem zaskoczony wieloma informacjami, które otrzymałem choć w późniejszym czasie znalazły się logiczne dowody w biblijnych kodach, przez które nauczono mnie myśleć.
Po trzydziestu latach moich badań znalazłem metodę na odblokowanie pewnej części Świadomości u osób, które pomagają mi dokończyć dzieło Stwórcy uwalniając świat od błędów do których zmierza.
Wszystkie moje strony internetowe a w nich teksty poświęcone są jedynej bardzo ważnej idei.  Chodzi o to byś podjął/podjęła decyzję czy chciałbyś/chciałabyś żyć wiecznie będąc w Ciele  podobnym do Ciała Chrystusa aby być wiecznie młodym, szczęśliwym, bez chorób i wszelkich nieszczęść jakie oferuje Tobie obecny system na tym świecie.
W niektórych moich tekstach zapoznasz się na czym polega propozycja naszego Stwórcy w nowym życiu wiecznym. Niektóre tematy będą dla Ciebie bardzo szokujące, ale jeśli chcesz wejść do życia wiecznego musisz się pozbyć niektórych demonicznych dogmatów i niektórych wierzeń jakie oferują nam wszystkie religie, kościoły, sekty i inne wyznania!
Nie znam szczegółów, by opisać Ci propozycje jakie wynikną z oferty zaproponowanej przez naszego Stwórcę.
Lecz na podstawie biblijnych kodów oraz duchowego przesłania jakie otrzymuję podzielę się z Tobą bardzo ważnymi informacjami. Rozważając je zadecydujesz; Czy wybierasz życie wieczne, czy wieczną powtarzającą się śmierć z nie kończącymi się problemami jakie oferuje Ci świat!
Być może informacje które otrzymałem przydadzą się Tobie do życia wiecznego! Jeśli w nie uwierzysz nie będziesz zaskoczony podjęciem swej decyzji. Zalecam byś uważnie wszystko przeczytał/przeczytała i od czasu do czasu zaglądał na mój portal czy coś nowego w nim umieściłem.
Nadmieniam, że nie jestem przynależny do żadnej religii, sekty, kościoła lub jakiegokolwiek wyznania. Nie organizuje żadnej sekty i wręcz przeciwnie przestrzegam wszystkich, by tego nie czynili.
Wiara nasza w naszego Stwórcę i Jego Jednorodzonego Syna ma być indywidualna! Także nasza działalność dla Jezusa Chrystusa w którego uwierzyłeś, ma za zadanie przekazywać innym że On powiedział nam Prawdę!
Prawdę, że Chrystus jest Ciałem Syna Człowieczego w którego wcielił się nasz Stwórca i Jego Umiłowany Syn, by zbawić każdego kto zdecyduje się na życie wieczne!
Przez bardzo długi czas zwyrodnialcy oszukiwali nas przez fałszywe imiona bogów, bożków i innych czortów nie dając nam szansy zrozumieć jakie Imię jest naszego Boga Ojca Stworzyciela. 
Oszukiwali i oszukują nas przez różne fałszywe religie, sekty, kulty jak kult czarnej madonny. Oszukiwali i oszukują nas przez różne religie jak mahometańską, buddyjską, Judaistyczną, Świadków Jehowy i mnóstwo innych zwodniczych wyznań. Inni zwyrodnialcy zwodzili nas przez różne partie socjalistyczne, demokratyczne, komunistyczne oraz kapitalistyczne i pewno będą zwodzić przez jeszcze inne fałszywe diabelskie ideologie! 
Pojawili się zwyrodnialcy, którzy promują się wyprzedzaniu innych w swych bezwartościowych ideach, publicznie ujawniając na różne sposoby religijne kłamstwa. Czasami i oni w medialny doskonały sposób  demaskują oszustów religijnych lecz nie podają do wiadomości, że istnieje Prawda ujawniająca konkretne Plany naszego Stwórcy i Jego Jednorodzonego Syna.
Ci pochlebcy kłamstw i innych bzdur wprowadzili diabelski chaos posługują się bluźnierczo swoją inteligentną Świadomością, chcą zniszczyć innym szansę wyjścia z diabelskiego systemu tego świata.
Wielu zbałamucono Świadomości, by nie dostrzegli, że są w Ewangelii Jana zakodowane prawdziwe informacje i absolutny dowód, przez który poznajemy, że Ojciec Stworzyciel i Jego umiłowany Syn to nasz Ojciec Stworzyciel żyjący wiecznie w Jedności z swoim Jednorodzonym Synem. Dwa tysiące lat temu przybyli Oni na Ziemię, by przekazać Prawdę, chcąc uzgodnić z ludźmi nowy początek cywilizacji w całym wszechświecie.
I co się stało? Zwyrodniały diabeł, którego świat nie zna i wy nie znacie, wraz z innymi zwyrodnialcami ukrzyżowali naszego Stwórcę.
Ponieważ  Stwórca nasz egzystując wiecznie jest nieśmiertelny, zmartwychwstał zaskakując swoich zabójców, którzy na siebie wydali ostateczny wyrok.
Biblia i Ja daję świadectwo temu wydarzeniu, by zaczęto zastanawiać się co możemy zrobić dla Stwórcy względem zadość uczynienia tych haniebnych czynów jaki dokonał na swoim Stwórcy świat i jego zwyrodnialcy!
Jeśli nie odczułeś w swoim sercu tak strasznej zniewagi jakie uczyniono naszemu Ojcu Stworzycielowi i Jego Synowi to jesteś zwyrodnialcem lub potomkiem zwyrodnialców!

O tym wszystkim logicznie opisuje w moich portalach, proponując Tobie byś się z tym zapoznał!
Logiczność przekazów zaświadcza dobitnie Ewangelia Jana i moje świadectwo, że mamy absolutną Prawdę!
Jak wspomniałem w innych moich materiałach informacyjnych, misję naszego Stwórcy i Jego umiłowanego Syna, którzy przybyli na naszą ziemską planetę proszę nie traktować jako religię!  Wszystkie religie stworzył diabeł, który z wielu  wcieleń objawił się w osobie Mojżesza.
Mojżesz być może myślał, że przez religie w nieskończoność będzie panował nad światem, oszukując ludzkość ukazując siebie jako świętego bohatera służącemu Stwórcy. W obecnych jego planach jako Antychryst zamierza zwieść cały świat, by ogłoszono go bogiem!
Stwórcę naszego i Jego Umiłowanego Syna Jednorodzonego można zaliczyć do największych uczonych jakich oglądał wszechświat. Oni trudząc się w swej działalności naukowej przez miliardy lat, rozpowszechniali inteligencję z których powstały nasze szlachetne Świadomości, a także organizmy służące im jako żywe mieszkania.
Zapraszam do mojego portalu gdzie znajdziesz informacyjne perełki, by zrozumieć ogromny problem i chaos jaki panuje na świecie.

P.S. Moim zdaniem Ziemia stała się w pewnym sensie epicentrum wszechświata. Jest ogromną salą sądową gdzie odbywa się sąd nad wszystkimi mieszkańcami wszechświata.
Wszyscy mieszkańcy wszechświata czy chcą czy nie chcą muszą się wielokrotnie urodzić w ciele człowieka, by przez ich czyny osądzić ich czy są zwyrodnialcami czy nie.
Sztuczny chaos jaki dzieje się na Ziemi jest genialny gdyż od kilkuset tysięcy lat dzięki temu wyłaniają się zwyrodnialcy, których trzeba się na zawsze pozbyć!